WP Rocket - en to fa_IR translation catalogue (969 entries)

en:  %1$sWP Rocket %2$s%3$s is available. %4$sLearn more%5$s about the updates and enhancements of this major version. You need an active license to use them on your website, don’t miss out! %6$sRenew Now%5$s
fa_IR:  %1$sافزونه راکت %2$s%3$s در دسترس است. %4$sاطلاعات بیشتر%5$s در مورد به روز رسانی‌ها و پیشرفت‌های این نسخه اصلی. برای استفاده از آنها در وب سایت خود به یک لایسنس فعال نیاز دارید! %6$sتمدید%5$s

en:  (%s ago)
fa_IR:  (%s قبل)

en: %1$d %2$s optimized.
fa_IR: %1$d %2$s بهینه شد..

en: %1$s %2$s requires at least PHP %3$s to function properly. To use this version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %3$s or higher. If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
fa_IR: %1$s %2$sبرای عملکرد صحیح حداقل به PHP %3$s نیاز دارد. برای استفاده از این نسخه ، لطفا از میزبان وب خود بخواهید که سرور شما را به PHP %3$s یا بالاتر ارتقا دهید. اگر امکان ارتقا ندارید ، می توانید با استفاده از دکمه زیر به نسخه قبلی برگردید.

en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable this option in Autoptimize.
fa_IR: %1$s فشرده‌سازی در حال حاضر در <strong>بهینه سازی</strong> فعال است. اگر می‌خواهید از فشرده‌سازی %2$s استفاده کنید، این گزینه را در بهینه سازی غیرفعال کنید.

en: %1$s Minification is currently activated in <strong>Autoptimize</strong>. If you want to use %2$s’s minification, disable those options in Autoptimize.
fa_IR: %1$s فشرده سازی در حال حاضر در <strong> بهینه سازی خودکار </strong> فعال شد. اگر می خواهید از فشرده سازی %2$s استفاده کنید ، این گزینه ها را در بهینه سازی خودکار غیرفعال کنید.

en: %1$s is good to go! %2$sTest your load time%4$s, or visit your %3$ssettings%4$s.
fa_IR: %1$s خوب است! %2$s زمان بارگذاری خود راتست کنید%4$s ، یا از %3$s تنظیمات%4$s خود بازدید کنید.

en: %1$s%2$l Add-on%3$s is currently enabled. Configuration of the CDN settings is not required for %2$l to work on your site. | %1$s%2$l Add-ons%3$s are currently enabled. Configuration of the CDN settings is not required for %2$l to work on your site.
fa_IR[0]: %1$s%2$l ادان%3$s در حال حاضر فعال است. برای اینکه %2$l روی سایت شما کار کند، پیکربندی تنظیمات CDN لازم نیست.
fa_IR[1]: %1$s%2$l ادان%3$s در حال حاضر فعال است. برای اینکه %2$l روی سایت شما کار کند، پیکربندی تنظیمات CDN لازم نیست.

en: %1$s%2$s%3$ssupport%4$s
fa_IR: %1$s%2$s%3$sپشتیبانی%4$s

en: %1$s%2$s%3$stutorial%4$s
fa_IR: %1$s%2$s%3$sآموزش%4$s

en: %1$s: A custom permalink structure is required for the plugin to work properly. %2$sGo to permalinks settings%3$s
fa_IR: %1$s: برای اینکه افزونه به درستی کار کند ، یک ساختار پیوند یکتا لازم است. %2$sبه  تنظیمات پیوند های یکتا بروید%3$s

en: %1$s: Cloudflare's HTTP/2 Server Push is incompatible with the features of Remove Unused CSS and Combine CSS files. We strongly recommend disabling it.
fa_IR: %1$s: پوش سرور HTTP/2 کلوفلیر با ویژگی‌های حذف CSS استفاده نشده و ترکیب فایل های CSS ناسازگار است. ما به شدت توصیه می کنیم آن را غیرفعال کنید.

en: %1$s: Could not create the %2$s table in the database which is necessary for the Remove Unused CSS feature to work. Please check our %3$sdocumentation%4$s.
fa_IR: %1$s: جدول %2$s در پایگاه داده که برای کارکردن ویژگی حذف CSS استفاده نشده ضروری است، ایجاد نشد. لطفاً %3$sاسناد%4$s ما را بررسی کنید.

en: %1$s: Critical images and Lazy Render data was cleared!
fa_IR: %1$s: تصاویر بحرانی و داده های Lazy Render پاک شد!

en: %1$s: Please wait %2$s seconds. The Remove Unused CSS service is processing your pages, the plugin is optimizing LCP and the images above the fold.
fa_IR: %1$s: لطفا %2$s ثانیه صبر کنید. سرویس حذف CSS استفاده نشده، صفحات شما را پردازش می کند، این افزونه LCP و تصاویر بالای صفحه را بهینه می کند.

en: %1$s: The LCP element has been optimized, and the images above the fold were excluded from lazyload. The Used CSS of your homepage has been processed.
    			 WP Rocket will continue to generate Used CSS for up to %2$s URLs per %3$s second(s).
fa_IR: %1$s: المان LCP بهینه شده است و تصاویر بالای صفحه از بارگذاری تنبل حذف شدند. CSS استفاده شده صفحه اصلی شما پردازش شده است.
    			 افزونه راکت به تولید CSS استفاده شده تا %2$s URL در هر %3$s ثانیه ادامه خواهد داد..

en: %1$s: The preload service is now active. After the initial preload it will continue to cache all your pages whenever they are purged. No further action is needed.
fa_IR: %1$s: سرویس پیش بارگذاری اکنون فعال است. پس از بارگیری اولیه، هر زمان که تمام صفحات شما پاک شوند، به کش کردن آن ها ادامه می‌دهد. هیچ اقدام دیگری لازم نیست.

en: %1$s: Used CSS cache cleared!
fa_IR: %1$s: کش CSS استفاده شده پاک شد!

en: %1$sCache for query strings%2$s enables you to force caching for specific GET parameters.
fa_IR: %1$s کش برای رشته های کوئری %2$s شما را قادر می سازد برای پارامترهای خاص دریافت، کش را مجبور کنید.

en: %1$sCompress%2$s all your images in one click
fa_IR: %1$sفشرده سازی%2$sتمام تصاویر شما با یک کلیک

en: %1$sConvert%2$s images to WebP and Avif
fa_IR: %1$sتبدیل %2$s تصویر به WebP و Avif

en: %1$sDelete the file%2$s.
fa_IR: %1$sحذف فایل%2$s.

en: %1$sDownload the file%2$s.
fa_IR: %1$sدانلود فایل%2$s.

en: %1$sFree plan%2$s includes 20MB/month (around 200 images)
fa_IR: %1$sپلن رایگان%2$s شامل 20 مگابایت در ماه (حدود 200 تصویر)

en: %1$sInstall Imagify, the Easiest WordPress Image Optimizer%2$s
fa_IR: %1$sافزونه Imagify، ساده ترین بهینه ساز تصویر وردپرس را نصب کنید%2$s

en: %1$sMore Info%2$s
fa_IR: %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: %1$sN.B.%2$s: Upgrading your license does not change your expiration date
fa_IR: %1$sN.B.%2$s: با به روزرسانی لایسنس تاریخ انقضا تغییر نمی‌کند

en: %1$sNote:%2$s None of these options will be applied if this post has been excluded from cache in the global cache settings.
fa_IR: %1$sتوجه:%2$s اگر این پست از کش در تنظیمات کش جهانی مستثنی شده باشد ، هیچ یک از این گزینه ها اعمال نمی شوند.

en: %1$sPlanning on using Automatic Platform Optimization (APO)?%2$s Just activate the official Cloudflare plugin and configure it. WP Rocket will automatically enable compatibility.
fa_IR: %1$sبرای استفاده از بهینه‌سازی پلتفرم خودکار (APO) برنامه‌ریزی می‌کنید؟ %2$s افزونه رسمی کلودفلیر را فعال کرده و آن را پیکربندی کنید. افزونه راکت به طور خودکار سازگاری را فعال می‌کند.

en: %1$sResize%2$s your images on the fly
fa_IR: %1$sتغییر اندازه%2$s تصاویر شما

en: %1$sReturn to WP Rocket%2$s or %3$sgo to Plugins page%2$s
fa_IR: %1$sبازگشت به راکت%2$s یا %3$sرفتن به صفحه افزونه%2$s

en: %1$sWP Rocket created IMAGIFY to give your website an extra speed boost!%2$s
fa_IR: %1$sافزونه راکت IMAGIFY را ایجاد کرد تا سرعت وب سایت شما را افزایش دهد!%2$s

en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's Aggregate Inline CSS feature is enabled. WP Rocket's Load CSS Asynchronously will not work correctly. We suggest disabling %1$sAggregate Inline CSS%2$s to take full advantage of Load CSS Asynchronously Execution.
fa_IR: %1$sافزونه راکت: %2$sمتوجه شده‌ایم که ویژگی Autoptimize's Aggregate Inline CSS فعال است. بارگیری ناهمزمان CSS افزونه راکت به درستی کار نخواهد کرد. پیشنهاد می کنیم %1$sAggregate Inline CSS%2$s را غیرفعال کنید تا از مزایای کامل بارگذاری ناهمزما CSS استفاده کنید.

en: %1$sWP Rocket: %2$sWe have detected that Autoptimize's JavaScript Aggregation feature is enabled. WP Rocket's Delay JavaScript Execution will not be applied to the file it creates. We suggest disabling %1$sJavaScript Aggregation%2$s to take full advantage of Delay JavaScript Execution.
fa_IR: %1$sافزونه راکت: %2$s متوجه شده‌ایم که ویژگی جمع‌آوری جاوا اسکریپت Autoptimize فعال است. تاخیر اجرای جاوا اسکریپت راکت روی فایلی که ایجاد می‌کند، اعمال نخواهد شد. برای استفاده کامل از تاخیر اجرای جاوا اسکریپت، پیشنهاد می‌کنیم %1$sتجمع جاوا اسکریپت%2$s را غیرفعال کنید..

en: %1$sWP Rocket:%2$s %3$s
fa_IR: %1$sافزونه راکت:%2$s %3$s

en: %1$sWP Rocket:%2$s Cloudflare cache successfully purged.
fa_IR: %1$sافزونه راکت:%2$s کش کلودفلیر با موفقیت پاک شد.

en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings activated for Cloudflare:
fa_IR: %1$sافزونه راکت:%2$s تنظیمات بهینه برای کلودفلیر فعال شد:

en: %1$sWP Rocket:%2$s Optimal settings deactivated for Cloudflare, reverted to previous settings:
fa_IR: %1$sافزونه راکت:%2$s تنظیمات بهینه برای کلودفلیر غیرفعال شد، به تنظیمات قبلی برگشت:

en: %1$sWP Rocket:%2$s We detected that the website domain has changed. The configuration files must be regenerated for the page cache and all other optimizations to work as intended. %3$sLearn More%4$s
fa_IR: %1$sافزونه راکت:%2$s ظاهرا دامنه وب سایت تغییر کرده است. فایل‌های پیکربندی باید دوباره تولید شوند تا کش صفحه و همه بهینه سازی‌های دیگر بدرستی کار کنند. %3$sاطلاعات بیشتر%4$s

en: %1$sWP Rocket:%2$s You are using "Dynamic Cookies Cache". Cloudflare APO is not yet compatible with that feature.
fa_IR: %1$sافزونه راکت:%2$s شما از "کش کوکی‌های پویا" استفاده می کنید. Cloudflare APO هنوز با این ویژگی سازگار نیست.

en: %1$sWP Rocket:%2$s You are using "Separate cache files for mobile devices". You need to activate "Cache by Device Type" %3$ssetting%5$s on Cloudflare APO to serve the right version of the cache. %4$sMore info%5$s
fa_IR: %1$sافزونه راکت:%2$s شما از "فایل‌های کش جدا برای موبایل" استفاده می کنید. باید %3$sتنظیمات%5$s "کش بر اساس نوع دستگاه" را در Cloudflare APO فعال کنید تا نسخه مناسب کش ارائه شود. %4$sاطلاعات بیشتر%5$s

en: %1$sWP Rocket:%2$s You have "Cache by Device Type" enabled on Cloudflare APO. If you judge it necessary for the website to have a different cache on mobile and desktop, we suggest you enable our “Separate Cache Files for Mobiles Devices” to ensure the generated cache is accurate.
fa_IR: %1$sافزونه راکت:%2$s شما "کش بر اساس نوع دستگاه" را در Cloudflare APO فعال کرده‌اید. اگر فکر می‌کنید که لازم است وب‌سایت کش متفاوتی در تلفن همراه و دسک‌تاپ داشته باشد، پیشنهاد می‌کنیم "فایل‌های کش جداگانه برای دستگاه‌های موبایل" را فعال کنید تا مطمئن شوید کش تولید شده دقیق است.

en: %1$sWP Rocket:%2$s the plugin has been updated to the 3.17 version. New feature: %3$sAutomatic Lazy Rendering%4$s. Check out our documentation to learn more about it.
fa_IR: %1$sافزونه راکت:%2$s افزونه به نسخه 3.17 آپدیت شده است. ویژگی جدید:: %3$sرندر لیزی (Lazy) خودکار%4$s. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آن، مستندات ما را بررسی کنید.

en: %5$sWe have not detected any compatible WebP plugin!%6$s%4$s If you don’t already have WebP images on your site consider using %3$sImagify%2$s or another supported plugin. %1$sMore info%2$s %4$s If you are not using WebP do not enable this option.
fa_IR: %5$sهیچ افزونه WebP سازگاری شناسایی نشد!%6$s%4$s اگر قبلاً تصاویر WebP را در سایت خود ندارید، از %3$sImagify%2$s یا افزونه دیگری استفاده کنید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s %4$s اگر از WebP استفاده نمی‌کنید، این گزینه را فعال نکنید.

en: %d action deleted. | %d actions deleted.
fa_IR[0]: %d اقدام حذف شد.
fa_IR[1]: %d اقدام حذف شد.

en: %d batch executed. | %d batches executed.
fa_IR[0]: %d دسته ای اجرا شد.
fa_IR[1]: %d دسته ای اجرا شد.

en: %d batch processed. | %d batches processed.
fa_IR[0]: %d دسته پردازش شد.
fa_IR[1]: %d دسته پردازش شد.

en: %d scheduled task completed. | %d scheduled tasks completed.
fa_IR[0]: %d کار برنامه ریزی شده تکمیل شد.
fa_IR[1]: %d کار برنامه ریزی شده تکمیل شد.

en: %l to use this feature.
fa_IR: %l برای استفاده از این ویژگی.

en: %s Support for strings longer than this will be removed in a future version.
fa_IR: %s پشتیبانی از رشته های طولانی تر از این در نسخه آینده حذف می شود.

en: %s Update Rollback
fa_IR: بازگشت بروز رسانی%s

en: %s cannot configure itself due to missing writing permissions.
fa_IR: %s به دلیل از دست دادن مجوز نوشتن نمی تواند خودش را پیکربندی کند.

en: %s could not modify the .htaccess file due to missing writing permissions.
fa_IR: %s به دلیل از دست دادن مجوز نوشتن ، نتوانست فایل .htaccess را اصلاح کند.

en: %s day | %s days
fa_IR[0]: %s‌ روز
fa_IR[1]: %s روز

en: %s draft in your database. | %s drafts in your database.
fa_IR[0]: %s پیش نویس در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s پیش نویس در پایگاه داده شما.

en: %s hour | %s hours
fa_IR[0]: %s ساعت
fa_IR[1]: %s ساعت

en: %s minute | %s minutes
fa_IR[0]: %s دقیقه
fa_IR[1]: %s دقیقه

en: %s month | %s months
fa_IR[0]: %s ماه
fa_IR[1]: %s ماه

en: %s off
fa_IR: %s تخفیف

en: %s promotion is live!
fa_IR: تبلیغ %s زنده است!

en: %s revision in your database. | %s revisions in your database.
fa_IR[0]: %s بازنگری در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s بازنگری در پایگاه داده شما.

en: %s second | %s seconds
fa_IR[0]: %s ثانیه
fa_IR[1]: ثانيه

en: %s spam comment in your database. | %s spam comments in your database.
fa_IR[0]: %s نظر هرزنامه در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s نظر هرزنامه در پایگاه داده شما.

en: %s table to optimize in your database. | %s tables to optimize in your database.
fa_IR[0]: %s جدول برای بهینه سازی در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s جدول برای بهینه سازی در پایگاه داده شما.

en: %s transient in your database. | %s transients in your database.
fa_IR[0]: %s گذرا در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s گذرا در پایگاه داده شما.

en: %s trashed comment in your database. | %s trashed comments in your database.
fa_IR[0]: %s نظر حذف شده در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s نظر حذف شده در پایگاه داده شما.

en: %s trashed post in your database. | %s trashed posts in your database.
fa_IR[0]: %s پست حذف شده در پایگاه داده شما.
fa_IR[1]: %s پست حذف شده در پایگاه داده شما.

en: %s websites
fa_IR: %s وبسایت

en: %s week | %s weeks
fa_IR[0]: %s هفته
fa_IR[1]: هفته

en: %s year | %s years
fa_IR[0]: %s سال
fa_IR[1]: %s سال

en: %s() was called before the Action Scheduler data store was initialized
fa_IR: %s() قبل از راه اندازی ذخیره اطلاعات Action Scheduler فراخوانی شد

en: %s: Cache cleared.
fa_IR: %s: کش پاک شد.

en: %s: Post cache cleared.
fa_IR: %s: کش پست پاک شد.

en: %s: Term cache cleared.
fa_IR: %s: کش شرایط پاک شد.

en: %s: User cache cleared.
fa_IR: %s: کش کاربر پاک شد.

en: *$%1$s/month for 12 months then $%2$s/month. You can cancel your subscription at any time.
fa_IR: *$%1$s/ماه برای 12 ماه و سپس $%2$s/ماه. در هر زمانی می توانید اشتراک خود را لغو کنید.

en: - In the security plugin, if you are using one
fa_IR: - در افزونه امنیتی، اگر از یکی استفاده می کنید

en: - In the server's firewall. Your host can help you with this
fa_IR: - در فایروال سرور. میزبان شما می تواند در این زمینه به شما کمک کند

en: 1 day
fa_IR: 1 روز (day)

en: 30 days
fa_IR: 30 روز

en: 7 days
fa_IR: ۷ روز

en: <br>Cart, checkout and "my account" pages set in <strong>%1$s%2$s%3$s</strong> will be detected and never cached by default.
fa_IR: <br> صفحات سبد خرید ، پرداخت و "حساب من" تنظیم شده در<strong>%1$s%2$s%3$s</strong> شناسایی خواهند شد و به طور پیش فرض هرگز ذخیره نمی شوند.

en: <strong>%1$s</strong> has not been deactivated due to missing writing permissions.<br>
    Make <strong>%2$s</strong> writeable and retry deactivation, or force deactivation now:
fa_IR: <strong>%1$s</strong>به دلیل از دست دادن مجوز نوشتن غیرفعال نشده است.<br>
    <strong>%2$s</strong> را قابل نوشتن کنید و غیرفعال سازی را دوباره امتحان کنید یا اکنون غیرفعال سازی را مجبور کنید:

en: <strong>%1$s</strong>: Mod PageSpeed is not compatible with this plugin and may cause unexpected results. %2$sMore Info%3$s
fa_IR: <<strong>%1$s</strong>: مود PageSpeed با این افزونه سازگار نیست و ممکن است نتایج غیرمنتظره ای ایجاد کند. %2$sاطلاعات یبشتر%3$s

en: <strong>%s</strong>: One or more plugins have been enabled or disabled, clear the cache if they affect the front end of your site.
fa_IR: <strong>%s</strong>: یک یا چند افزونه فعال یا غیرفعال شده است ، اگر بر قسمت فرانت سایت شما تأثیر می گذارد کش را پاک نمایید.

en: <strong>%s</strong>: The following plugins are not compatible with this plugin and may cause unexpected results:
fa_IR: <strong>%s</strong>: افزونه های زیر با این افزونه سازگار نیستند و ممکن است نتایج غیر منتظره ای ایجاد کنند:

en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external CSS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: <strong> شخص ثالث: </strong> برای مستثنی کردن CSS خارجی از مسیر URL کامل یا فقط از نام دامنه استفاده کنید.%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: <strong>3rd Party:</strong> Use either the full URL path or only the domain name, to exclude external JS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: <strong> شخص ثالث: </strong> برای حذف JS خارجی ، از مسیر URL کامل یا فقط از نام دامنه استفاده کنید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due action</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a> | <strong>Action Scheduler:</strong> %1$d <a href="%2$s">past-due actions</a> found; something may be wrong. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">Read documentation &raquo;</a>
fa_IR[0]: <strong>برنامه ریز اقدام:</strong> %1$d <a href="%2$s">اقدام موعد-گذشته</a> پیدا شد; چیزی ممکن است اشتباه باشد. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">خواندن مستندات &raquo;</a>
fa_IR[1]: <strong>برنامه ریز اقدام:</strong> %1$d <a href="%2$s">اقدام موعد-گذشته</a> پیدا شد; چیزی ممکن است اشتباه باشد. <a href="https://actionscheduler.org/faq/#my-site-has-past-due-actions-what-can-i-do" target="_blank">خواندن مستندات &raquo;</a>

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).css wildcards to exclude all CSS files located at a specific path.
fa_IR: <strong> داخلی: </strong> بخش دامنه URL به طور خودکار سلب می شود. برای جدا کردن کلیه فایل های CSS که در یک مسیر خاص قرار دارند ، از (.*).css wildcards استفاده کنید.

en: <strong>Internal:</strong> The domain part of the URL will be stripped automatically. Use (.*).js wildcards to exclude all JS files located at a specific path.
fa_IR: <strong> داخلی: </strong> قسمت دامنه URL به طور خودکار سلب می شود. برای حذف کلیه فایل های JS که در یک مسیر خاص قرار دارند ، از (.*).js wildcards  استفاده کنید.

en: <strong>JS</strong> files with Deferred Loading JavaScript
fa_IR: فایل های <strong> JS </strong> با تعویق در حال بارگیری JavaScript

en: <strong>WP Rocket:</strong> %s
fa_IR: <strong>راکت:</strong>%s

en: <strong>WP Rocket:</strong> Cloudflare cache successfully purged.
fa_IR: <strong>راکت:</strong> کش کلود فلیر با موفقیت پاک شد.

en: A new queue has begun processing. <a href="%s">View actions in-progress &raquo;</a>
fa_IR: صف جدید پردازش را آغاز کرده است. <a href="%s"> مشاهده اقدامات در حال انجام &raquo;</a>

en: ACTIVATE SAFE MODE
fa_IR: فعال کردن حالت ایمن

en: API key
fa_IR: کلید API

en: About
fa_IR: درباره

en: About Action Scheduler %s
fa_IR: درباره برنامه زمان بندی %s

en: Action Group
fa_IR: گروه اقدام

en: Action Scheduler
fa_IR: برنامه ریز اقدام

en: Action Scheduler has migrated data to custom tables; however, orphaned log entries exist in the WordPress Comments table. %1$s <a href="%2$s">Learn more &raquo;</a>
fa_IR: برنامه ریز اقدام داده ها را به جداول سفارشی منتقل کرده است. با این حال ، ورودی های گزارش در جدول نظرات وردپرس وجود دارد. %1$s <a href="%2$s">اطلاعات بیشتر &raquo;</a>

en: Action Scheduler is a scalable, traceable job queue for background processing large sets of actions. Action Scheduler works by triggering an action hook to run at some time in the future. Scheduled actions can also be scheduled to run on a recurring schedule.
fa_IR: برنامه ریز اقدام یک صف کاری مقیاس پذیر و قابل ردیابی برای پردازش پس زمینه مجموعه وسیعی از اقدامات است. برنامه ریز اقدام با فعال کردن یک هوک اقدام عمل می‌کند تا در آینده اجرا شود. اقدامات برنامه ریزی شده نیز می تواند برنامه ریزی شود تا در یک برنامه مکرر اجرا شود.

en: Action Scheduler migration in progress. The list of scheduled actions may be incomplete.
fa_IR: مهاجرت برنامه زمانبندی اقدام در حال انجام است. لیست اقدامات برنامه ریزی شده ممکن است ناقص باشد.

en: Action Scheduler was unable to delete action %1$d. Reason: %2$s
fa_IR: برنامه ریز اقدام نتوانست اقدام %1$d را حذف کند. دلیل: %2$s

en: Action Status
fa_IR: وضعیت اقدام

en: Action [%1$s] has an invalid schedule: %2$s
fa_IR: اقدام [%1$s] دارای برنامه نامعتبر است: %2$s

en: Action [%1$s] has invalid arguments. It cannot be JSON decoded to an array. $args = %2$s
fa_IR: اقدام[%1$s] دارای آرگومان های نامعتبر است. نمی توان JSON را به یک آرایه رمزگشایی کرد. $args = %2$s

en: Action statuses are Pending, Complete, Canceled, Failed
fa_IR: وضعیت اقدام در انتظار ، کامل ، لغو ، ناموفق

en: ActionScheduler_Action::$args too long. To ensure the args column can be indexed, action args should not be more than %d characters when encoded as JSON.
fa_IR: ActionScheduler_Action::$args خیلی طولانی است. برای اطمینان از ایندکس شدن ستون args ، args action نباید به صورت JSON بیش از %d کاراکتر باشد.

en: Activate
fa_IR: فعال سازی

en: Activate Imagify
fa_IR: فعال سازی Imagify

en: Activate Preloading
fa_IR: فعال کردن پیش بارگذاری

en: Activate Remove Unused CSS
fa_IR: فعال سازی حذف CSS استفاده نشده

en: Activate Rocket analytics
fa_IR: فعال سازی آنالیز راکت

en: Activate combine JavaScript
fa_IR: فعال سازی ترکیب جاوا اسکریپت

en: Activate first the %s option.
fa_IR: ابتدا گزینه %s را فعال کنید.

en: Activate these options on this post:
fa_IR: این گزینه ها را در این پست فعال کنید:

en: Activated
fa_IR: فعال شده

en: Active plugins:
fa_IR: افزونه های فعال:

en: Activity log for the action.
fa_IR: گزارش فعالیت برای اقدام.

en: Ad Networks
fa_IR: شبکه‌های تبلیغاتی

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add CNAME
fa_IR: افزودن CNAME

en: Add New Scheduled Action
fa_IR: افزودن اقدام جدید برنامه ریزی شده

en: Add URL
fa_IR: افزودن URL

en: Add missing image dimensions
fa_IR: ابعاد تصویر گمشده را اضافه کنید

en: Add missing width and height attributes to images. Helps prevent layout shifts and improve the reading experience for your visitors. %1$sMore info%2$s
fa_IR: ویژگی های عرض و ارتفاع از دست رفته را به تصاویر اضافه کنید. به جلوگیری از تغییر چیدمان و بهبود تجربه خواندن برای بازدیدکنندگان کمک می‌کند.  %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Add more features
fa_IR: افزودن ویژگی های بیشتر

en: Add-on status
fa_IR: وضعیت افزودنی

en: Add-ons
fa_IR: افزودنی‌ها

[ctx: Admin menu name]
en: Scheduled Actions
fa_IR: اقدامات برنامه ریزی شده

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Rules
fa_IR: قوانین پیشرفته

en: Affected file/folder: %s
fa_IR: فایل / پوشه تحت تأثیر:%s

en: All URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to the CNAME(s) you provide.
fa_IR: همه URL های فایلهای ثابت (CSS ، JS ، تصاویر) در CNAME (های) ارائه شده توسط شما بازنویسی می شوند.

en: All files
fa_IR: همه فایل ها

en: All in One SEO XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت All in One SEO XML

en: All languages
fa_IR: همه زبان ها

en: All transients
fa_IR: همه گذرا

en: Also, please check our %1$sdocumentation%2$s for a list of compatibility exclusions.
fa_IR: همچنین، لطفاً %1$sمستندات%2$s ما را برای فهرستی از استثناهای سازگاری بررسی کنید.

en: Always Purge URL(s)
fa_IR: همیشه پاکسازی URL ها

en: An integer was expected but "%1$s" (%2$s) was received.
fa_IR: یک عدد صحیح انتظار می‌رفت اما "%1$s" (%2$s) دریافت شد.

en: An unexpected error occurred. Something may be wrong with WP-Rocket.me or this server&#8217;s configuration. If you continue to have problems, <a href="%s">contact support</a>.
fa_IR: خطای غیرمنتظره ای روی داد. ممکن است مشکلی در پیکربندی WP-Rocket.me یا این سرور وجود داشته باشد. اگر همچنان مشکلی دارید ،<a href="%s">با پشتیبانی تماس بگیرید </a>.

en: Analytics & Trackers
fa_IR: آنالیز و ردیاب‌ها

en: Anonymized WP Rocket settings:
fa_IR: تنظیمات راکت ناشناس:

en: Anonymized WP Rocket statistics:
fa_IR: آمار ناشناس راکت:

en: Arguments
fa_IR: استدلال

en: Ask support
fa_IR: درخواست پشتیبانی

en: Attempting to reduce used memory...
fa_IR: تلاش برای کاهش حافظه استفاده شده ...

en: Auto Drafts
fa_IR: پیش نویس های خودکار

en: Automated unused CSS removal is currently activated in RapidLoad Power-Up for Autoptimize. If you want to use WP Rocket's Remove Unused CSS feature, disable the  RapidLoad Power-Up for Autoptimize plugin.
fa_IR: حذف خودکار CSS استفاده نشده در حال حاضر در RapidLoad Power-Up for Autoptimize فعال شده است. اگر می خواهید از این ویژگی راکت استفاده کنید، افزونه RapidLoad Power-Up for Autoptimize را غیرفعال کنید.

en: Automatic Cleanup
fa_IR: پاکسازی خودکار

en: Automatically enhances your Cloudflare configuration for speed, performance grade and compatibility.
fa_IR: پیکربندی کلودفلیر خودکار را برای سرعت ، امتیاز عملکرد و سازگاری افزایش می دهد.

en: Autoptimize
fa_IR: بهینه سازی خودکار

en: Avada
fa_IR: آوادا

en: BackWPup is the most comprehensive and user-friendly backup & restore plugin for WordPress. Easily schedule automatic backups, securely store and restore with just a few clicks!
fa_IR: افزونه BackWPup جامع ترین و کاربرپسندترین افزونه پشتیبان گیری و بازیابی برای وردپرس است. به راحتی پشتیبان گیری خودکار را برنامه ریزی کنید، به طور ایمن ذخیره کنید و تنها با چند کلیک بازیابی کنید!

en: Backup your database before you run a cleanup!
fa_IR: قبل از پاکسازی، از پایگاه داده خود پشتیبان تهیه کنید!

en: Basic
fa_IR: پایه

en: Before you can upload your import file, you will need to fix the following error:
fa_IR: قبل از بارگذاری پرونده درون ریزی ، باید خطای زیر را برطرف کنید:

en: Behavior in backend
fa_IR: رفتار در بک اند

en: Behavior in frontend
fa_IR: رفتار در فرانت

en: Behavior in post editor
fa_IR: رفتار در ویرایشگر پست

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect %1$sif granted permission.%2$s
fa_IR: در زیر نمای مفصلی از داده های راکت  %1$s مجوز اعطا شده را جمع آوری می‌کند قرار دارد.%2$s

en: Below is a detailed view of all data WP Rocket will collect if granted permission. WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
fa_IR: در زیر نمای مفصلی از تمام داده هایی است که راکت در صورت ارائه مجوز جمع آوری می‌کند قرار دارد. راکت هرگز هیچ نام دامنه یا آدرس ایمیل (به جز اعتبار سنجی لایسنس) ، آدرس IP یا کلیدهای API شخص ثالث را انتقال نمی دهد.

en: Beyond WP Rocket, there's a whole family of plugins designed to help you build better, faster, and safer websites. Each one is crafted with our unique blend of expertise, simplicity, and outstanding support.
fa_IR: علاوه بر از افزونه راکت ، یک مجموعه کامل از افزونه‌ها وجود دارد که به شما کمک می‌کند وب سایت‌های بهتر ، سریع تر و امن تری بسازید. این افزونه‌ها با ترکیبی از امکانات ، سادگی و پشتیبانی ساخته شده است.

en: Billed monthly
fa_IR: صورتحساب ماهانه

en: Boost Traffic
fa_IR: افزایش ترافیک

en: Build Better, Faster, Safer
fa_IR: ساخت بهتر، سریعتر، ایمن‌تر

en: By enabling Safe Mode, you significantly reduce your website performance improvements. We recommend using it only as a temporary solution. If you’re experiencing issues with the Delay JavaScript feature, our support team can help you troubleshoot.
fa_IR: با فعال کردن حالت ایمن، بهبود عملکرد وب سایت خود را به میزان قابل توجهی کاهش می‌دهید. توصیه می‌کنیم از آن فقط به عنوان یک راه حل موقت استفاده کنید. اگر با ویژگی تاخیر در جاوا اسکریپت مشکل دارید، تیم پشتیبانی ما می‌تواند به شما در عیب‌یابی کمک کند.

en: CDN CNAME(s)
fa_IR: CDN CNAME (ها)

en: CSS & JavaScript
fa_IR: سی اس اس و جاوااسکریپت

en: CSS Files
fa_IR: فایل های CSS

en: CSS safelist
fa_IR: لیست ایمن CSS

en: Cache
fa_IR: کش

en: Cache Lifespan
fa_IR: طول عمر کش

en: Cache Query String(s)
fa_IR: کش رشته های کوئری

en: Cache files
fa_IR: فایل‌های کش

en: Cache files older than the specified lifespan will be deleted.<br>Enable %1$spreloading%2$s for the cache to be rebuilt automatically after lifespan expiration.
fa_IR: فایل های کش فقط مربوط به صفحات طبق زمانی که تعیین می کنید حذف می شود. ( نکته مهم : این گزینه مربوط به کش فایل های css و js و مثلاً پوشه min نمی باشد . برای حذف کش این فایل ها باید به صورت دستی مطابق <a href="https://prnt.sc/128114h">این لینک</a>
     آن ها را حذف نمایید ) <br> %1$sپیش بارگذاری%2$s را فعال کنید تا کش به طور خودکار پس از انقضا عمر دوباره ساخته شود.

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Cancel the action now to avoid it being run in future
fa_IR: اقدام را لغو کنید تا از اجرای آن در آینده جلوگیری کنید

en: Canceled
fa_IR: لغو شده

en: Cannot generate CPCSS for unpublished post.
fa_IR: نمی توان CPCSS را برای پست منتشر نشده تولید کرد.

en: Caught exception while cancelling action "%1$s": %2$s
fa_IR: هنگام لغو اقدام "%1$s" استثنا رخ داد: %2$s

en: Caught exception while enqueuing action "%1$s": %2$s
fa_IR: در حین قرار دادن اقدام "%1$s" در صف، استثناء رخ داد: %2$s

en: Check our tutorial and learn how to measure the speed of your site.
fa_IR: آموزش ما را بررسی کنید و یاد بگیرید چگونه سرعت سایت خود را اندازه گیری کنید.

en: Choose a domain from the list
fa_IR: دامنه ای را از لیست انتخاب کنید

en: Choose a file from your computer (maximum size: %s)
fa_IR: فایلی را از کامپیوتر خود انتخاب کنید (حداکثر اندازه:%s)

en: Claim ID
fa_IR: شناسه درخواست

en: Clear
fa_IR: پاک کردن

en: Clear Cache
fa_IR: پاک کردن کش

en: Clear Priority Elements
fa_IR: پاک کردن المان‌های اولویت

en: Clear Priority Elements of this URL
fa_IR: پاک کردن المان‌های اولویت این URL

en: Clear Used CSS
fa_IR: پاک کردن CSS استفاده شده

en: Clear Used CSS of this URL
fa_IR: پاک کردن CSS استفاده شده این URL

en: Clear all Cloudflare cache files
fa_IR: پاکسازی همه فایل های کش کلودفلیر

en: Clear all RocketCDN cache files
fa_IR: پاکسازی همه فایل های کش RocketCDN

en: Clear all Sucuri cache files
fa_IR: پاکسازی همه فایل های کش Sucuri

en: Clear and Preload Cache
fa_IR: پاکسازی کش و پریلود

en: Clear and preload
fa_IR: پاک کردن و پیش بارگذاری

en: Clear cache
fa_IR: پاک کردن کش

en: Clear cache after
fa_IR: پاکسازی کش بعد از

en: Clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
fa_IR: با پاک شدن کش راکت، کش Sucuri را پاک کنید.

en: Clear this cache
fa_IR: پاکسازی این کش

en: Clear this post
fa_IR: پاکسازی این پست

en: Click here to get a WP Rocket single license at %1$s off!
fa_IR: برای دریافت لایسنس راکت تنها با %1$s تخفیف، اینجا کلیک کنید!

en: Click the button to enable mobile-specific CPCSS for your site.
fa_IR: برای فعال کردن CPCSS مخصوص موبایل برای سایت خود ، روی دکمه کلیک کنید.

en: Cloudflare
fa_IR: کلودفلیر

[ctx: Cloudflare]
en: Account email
fa_IR: ایمیل حساب‌کاربری

[ctx: Cloudflare]
en: Find your API key
fa_IR: یافتن کلید API شما

[ctx: Cloudflare]
en: Global API key:
fa_IR: کلید API عمومی:

[ctx: Cloudflare]
en: Zone ID
fa_IR: شناسه منطقه

en: Cloudflare Cache
fa_IR: کش کلودفلیر

en: Cloudflare browser cache error: %s
fa_IR: خطای کش مرورگر کلودفلیر : %s

en: Cloudflare browser cache set to %s
fa_IR: کش مرورگر کلودفلیر روی %s تنظیم شده است

en: Cloudflare cache level error: %s
fa_IR: خطای سطح کش کلودفلیر : %s

en: Cloudflare cache level set to %s
fa_IR: سطح کش کلودفلیر روی %s تنظیم شده است

en: Cloudflare cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.
fa_IR: کش Cloudflare هر بار که راکت کش خود را پاک می‌کند پاک می‌شود تا اطمینان حاصل شود که محتوا همیشه به روز است.

[ctx: Cloudflare caching level]
en: standard
fa_IR: استاندارد

en: Cloudflare credentials
fa_IR: اعتبارنامه کلودفلیر

en: Cloudflare development mode %s
fa_IR: حالت توسعه کلودفلیر: %s

en: Cloudflare development mode error: %s
fa_IR: خطای حالت توسعه کلودفلیر: %s

en: Cloudflare did not provide any reply. Please try again later.
fa_IR: کلودفلیر هیچ پاسخی ارائه نداد. لطفا بعداً دوباره امتحان کنید.

en: Cloudflare email and API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: ایمیل کلودفلیر و کلید API تنظیم نشده اند. برای راهنمایی بیشتر ، %1$sمستندات%2$sرا بخوانید.

en: Cloudflare email and/or API key are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: ایمیل کلودفلیر و یا کلید API تنظیم نشده است. برای راهنمایی بیشتر ، %1$sمستندات%2$sرا بخوانید.

en: Cloudflare email, API key and Zone ID are not set. Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: ایمیل کلودفلیر ، کلید API و شناسه منطقه تنظیم نشده اند. برای راهنمایی بیشتر ،%1$sمستندات%2$s را بخوانید.

en: Cloudflare rocket loader %s
fa_IR: لودر راکت کلودفلیر %s

en: Cloudflare rocket loader error: %s
fa_IR: خطای لودر راکت کلودفلیر :  %s

en: Cloudflare settings
fa_IR: تنظیمات کلودفلیر

en: Cloudflare unexpected response
fa_IR: پاسخ غیرمنتظره کلودفلیر

en: Columns
fa_IR: ستون

en: Combine JavaScript files <em>(Enable Minify JavaScript files to select)</em>
fa_IR: ترکیب فایل های جاوا اسکریپت<em> (برای اینکه این گزینه امکان انتخاب داشته باشد ، باید گزینه بالا را اول فعال کنید) </em>

en: Combine JavaScript files combines your site’s internal, 3rd party and inline JS reducing HTTP requests. Not recommended if your site uses HTTP/2. %1$sMore info%2$s
fa_IR: ترکیب فایل های جاوااسکریپت ترکیبی از داخلی ، شخص ثالث و داخلی JS است که درخواست های HTTP را کاهش می دهد. اگر سایت شما از HTTP/2 استفاده می‌کند توصیه نمی شود. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Combine our plugins below to build incredible WordPress websites!
fa_IR: افزونه‌های ما را در زیر ترکیب کنید تا وب سایت‌های وردپرسی عالی بسازید!

en: Comments Cleanup
fa_IR: پاکسازی نظرات

en: Compatibility lists are downloaded automatically every week. Click the button if you want to update them manually. %1$sMore info%2$s
fa_IR: لیست‌های سازگاری هر هفته خودکار دانلود می‌شوند. اگر می‌خواهید آنها را به صورت دستی به روز کنید، روی دکمه کلیک کنید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Complete
fa_IR: کامل

en: Completed processing action %1$s with hook: %2$s
fa_IR: عملیات پردازش %1$s با هوک انجام شد: %2$s

en: Compress your images
fa_IR: تصاویر خود را فشرده کنید

en: Confirm
fa_IR: تایید

en: Congratulations!
fa_IR: تبریک!

en: Connection to Cloudflare failed
fa_IR: اتصال به کلودفلیر ناموفق بود

en: Continue to the options to further optimize your site!
fa_IR: برای بهینه سازی بیشتر سایت خود به گزینه ها مراجعه کنید!

en: Control Heartbeat
fa_IR: کنترل ضربان قلب

en: Control WordPress Heartbeat API
fa_IR: کنترل API وردپرس ضربان قلب

en: Could not get a response from the Sucuri firewall API.
fa_IR: از API فایروال Sucuri پاسخی دریافت نشد.

en: Could not get updated lists from server.
fa_IR: لیست‌های بروز شده از سرور دریافت نشد.

en: Could not process change for action: "%1$s" (ID: %2$d). Error: %3$s
fa_IR: تغییر را برای اقدام پردازش نکرد: "%1$s" (شناسه: %2$d). خطا: %3$s

en: Could not update lists.
fa_IR: لیست‌ها به‌روزرسانی نشد.

en: Count
fa_IR: شمارش

en: Create a debug log file.
fa_IR: ایجاد یک فایل گزارش اشکال زدایی.

en: Critical CSS file cannot be deleted
fa_IR: فایل CSS بحرانی قابل حذف نیست

en: Critical CSS file deleted successfully.
fa_IR: فایل CSS بحرانی با موفقیت حذف شد.

en: Critical CSS file does not exist
fa_IR: فایل CSS بحرانی وجود ندارد

en: Critical CSS file for mobile cannot be deleted
fa_IR: فایل CSS بحرانی برای تلفن همراه قابل حذف نیست

en: Critical CSS file for mobile does not exist
fa_IR: فایل CSS بحرانی برای تلفن همراه وجود ندارد

en: Critical CSS for %1$s not generated.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s تولید نمی شود.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: %2$s
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s تولید نمی شود. خطا: %2$s

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an empty response.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s تولید نمی شود. خطا: API پاسخی خالی بازگشت داد.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The API returned an invalid response code.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s تولید نمی شود. خطا: API کد پاسخ نامعتبری را بازگرداند.

en: Critical CSS for %1$s not generated. Error: The destination folder could not be created.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s تولید نمی شود. خطا: پوشه مقصد ایجاد نشد.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s در تلفن همراه ایجاد نمی شود.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an empty response.
fa_IR: CSS بحرانی برای  %1$s در تلفن همراه ایجاد نمی شود. خطا: API پاسخی خالی بازگشت داد.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The API returned an invalid response code.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s در تلفن همراه ایجاد نمی شود. خطا: API کد پاسخ نامعتبری را بازگرداند.

en: Critical CSS for %1$s on mobile not generated. Error: The destination folder could not be created.
fa_IR: CSS بحرانی برای %1$s در تلفن همراه ایجاد نمی شود. خطا: پوشه مقصد ایجاد نشد.

en: Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
fa_IR: CSS بحرانی برای اتمام زمان %1$s . لطفا کمی بعد دوباره امتحان کنید.

en: Critical CSS for %s generated.
fa_IR: CSS بحرانی برای  %s تولید شده.

en: Critical CSS for %s in progress.
fa_IR: CSS بحرانی برای  %s  در حال انجام است.

en: Critical CSS generation encountered one or more errors.
fa_IR: تولید CSS بحرانی با یک یا چند خطا روبرو شد.

en: Critical CSS generation finished for %1$d of %2$d page types.
fa_IR: تولید CSS بحرانی برای %1$d از %2$d نوع صفحه به پایان رسید.

en: Critical CSS generation is currently running.
fa_IR: تولید CSS بحرانی در حال اجرا است.

en: Critical CSS generation is currently running: %1$d of %2$d page types completed. (Refresh this page to view progress)
fa_IR: تولید CSS بحرانی در حال حاضر در حال اجرا است:%1$d از %2$d  نوع صفحه تکمیل شده است. (برای مشاهده پیشرفت این صفحه را تازه کنید)

en: Critical Path CSS
fa_IR: مسیر CSS بحرانی

en: Critical Path CSS Generation Process
fa_IR: فرایند تولید CSS مسیر بحرانی

en: Curl is disabled on your server. Please ask your host to enable it. This is required for the Cloudflare Add-on to work correctly.
fa_IR: Curl در سرور شما غیرفعال است. لطفاً از میزبان خود بخواهید آن را فعال کند. این برای عملکرد صحیح افزونه کلودفلیر لازم است.

en: Current site language:
fa_IR: زبان فعلی سایت:

en: Current theme:
fa_IR: قالب فعلی:

en: DNS prefetching can make external files load faster, especially on mobile networks
fa_IR: پیش واکشی DNS می تواند فایل های خارجی را سریعاً بارگیری کند ، خصوصاً در شبکه های تلفن همراه

en: Daily
fa_IR: روزانه

en: Dashboard
fa_IR: داشبورد

en: Data store:
fa_IR: ذخیره اطلاعات:

en: Database
fa_IR: پایگاه داده

en: Database Cleanup
fa_IR: پاکسازی پایگاه داده

en: Database Optimization Process
fa_IR: فرآیند بهینه سازی پایگاه داده

en: Database error.
fa_IR: خطای پایگاه داده.

en: Database optimization process is complete. Everything was already optimized!
fa_IR: روند بهینه سازی پایگاه داده کامل شد. همه چیز از قبل بهینه شده بود!

en: Database optimization process is complete. List of optimized items below:
fa_IR: روند بهینه سازی پایگاه داده کامل شد. لیست موارد بهینه شده در زیر:

en: Database optimization process is running
fa_IR: روند بهینه سازی پایگاه داده در حال اجرا است

en: Days
fa_IR: روز

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال سازی

en: Debug mode
fa_IR: حالت اشکال زدایی

en: Default Lists
fa_IR: لیست‌های پیش فرض

en: Defer JavaScript Files
fa_IR: فایل‌های تاخیر یجاوا اسکریپت

en: Delay JS is currently activated in %1$s. If you want to use WP Rocket’s delay JS, disable %1$s
fa_IR: تاخیر JS در حال حاضر در %1$s فعال است. اگر می‌خواهید از تاخیر JS راکت استفاده کنید، %1$s را غیرفعال کنید

en: Delay JavaScript Execution Exclusion Lists
fa_IR: لیست‌های مستثنی برای اجرای با تاخیر جاوا اسکریپت

en: Delay JavaScript execution
fa_IR: تأخیر در اجرای جاوا اسکریپت

en: Delete
fa_IR: حدف

en: Destination logger must be configured before running a migration
fa_IR: قبل از اجرای یک مهاجرت ، مقصد ورود باید تنظیم شود

en: Destination store must be configured before running a migration
fa_IR: ذخره مقصد باید قبل از اجرای مهاجرت پیکربندی شود

en: Development mode
fa_IR: حالت توسعه

en: Disable
fa_IR: غیر فعالسازی

en: Disabling Heartbeat entirely may break plugins and themes using this API.
fa_IR: غیرفعال کردن ضربان قلب ممکن است با استفاده از این API افزونه ها و قالب ها را خراب کند.

en: Dismiss this notice
fa_IR: بستن این هشدار

en: Do not limit
fa_IR: محدود نکنید

en: Do you want to use our Safe Mode to troubleshoot WP Rocket?
fa_IR: آیا می‌خواهید از حالت ایمن برای عیب یابی افزونه راکت استفاده کنید؟

en: Docs
fa_IR: مستندات

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Don’t worry, WP Rocket’s page caching and settings will still function correctly.
fa_IR: نگران نباشید ، کش و تنظیمات صفحه راکت همچنان به درستی کار خواهند کرد.

en: Download a backup file of your settings
fa_IR: دانلود یک فایل پشتیبان از تنظیمات شما

en: Download and serve fonts directly from your server. Reduces connections to external servers and minimizes font shifts. %1$sMore info%2$s
fa_IR: فونت‌ها را مستقیماً از سرور خود دانلود و ارائه کنید. اتصال به سرورهای خارجی را کاهش می‌دهد و جابجایی فونت را به حداقل می رساند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Download settings
fa_IR: تنظیمات دانلود

en: Download the zip file
fa_IR: دانلود فایل زیپ

en: Easy configuration: the %1$sbest CDN settings%2$s are automatically applied
fa_IR: پیکربندی آسان: %1$sبهترین تنظیمات CDN %2$s به طور خودکار اعمال می شود

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit Scheduled Action
fa_IR: ویرایش اقدام برنامه ریزی شده

en: Email address
fa_IR: آدرس ایمیل‪

en: Enable Content Delivery Network
fa_IR: فعال کردن شبکه تحویل محتوا(CDN)

en: Enable Google Font Optimization
fa_IR: فعال کردن بهینه سازی فونت های گوگل

en: Enable Load CSS asynchronously in WP Rocket settings
fa_IR: بارگیری ناهمزمان CSS را در تنظیمات راکت فعال کنید

en: Enable Load CSS asynchronously in the options above
fa_IR: بارگیری ناهمزمان CSS را در تنظیمات بالا فعال کنید

en: Enable Mobile Cache
fa_IR: فعال سازی کش موبایل

en: Enable for CSS background images
fa_IR: فعال سازی برای تصاویر پس زمینه CSS

en: Enable for iframes and videos
fa_IR: فعال کردن برای آی فریم و ویدئوها

en: Enable for images
fa_IR: فعال کردن برای تصاویر

en: Enable link preloading
fa_IR: فعال کردن پیش بارگذاری لینک

en: Enable this option if you would like WP Rocket to serve WebP images to compatible browsers. Please note that WP Rocket cannot create WebP images for you. To create WebP images we recommend %1$sImagify%2$s. %3$sMore info%2$s
fa_IR: اگر می خواهید راکت تصاویر WebP را به مرورگرهای سازگار ارائه دهد ، این گزینه را فعال کنید. لطفا توجه داشته باشید که راکت نمی تواند تصاویر WebP را برای شما ایجاد کند. برای ایجاد تصاویر WebP ما %1$sImagify%2$s را توصیه میکنیم. %3$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Enable “Separate Cache Files for Mobile Devices” now
fa_IR: الان "جدا کردن فایل‌های کش برای موبایل" را فعال کنید

en: Endurance Cache is currently enabled, which will conflict with WP Rocket Cache. Please set the Endurance Cache cache level to Off (Level 0) on the %1$sSettings > General%2$s page to prevent any issues.
fa_IR: کش Endurance در حال حاضر فعال است ، که با کش راکت مغایرت دارد. لطفاً سطح کش Endurance را روی Off (سطح 0) در صفحه  %1$s تنظیمات> عمومی %2$sتنظیم کنید تا از بروز هرگونه مشکلی جلوگیری کنید.

en: Error processing action %1$s: %2$s
fa_IR: خطا در پردازش اقدام %1$s: %2$s

en: Error saving action: %s
fa_IR: خطا در ذخیره اقدام: %s

en: Error when contacting Sucuri firewall API. Error message was: %s
fa_IR: خطا هنگام تماس با API فایروال Sucuri. پیام خطا این بود:%s

en: Error: %1$s
fa_IR: خطا: %1$s

en: Every %d Minutes
fa_IR: هر %d دقیقه

en: Every %s
fa_IR: هر %s

en: Every minute
fa_IR: هر دقیقه

en: Exclude URLs
fa_IR: URLهای مستثنی

en: Exclude files from CDN
fa_IR: استثنای فایل از CDN

en: Excluded CSS Files
fa_IR: فایل های CSS مستثنی

en: Excluded Delay JavaScript Files
fa_IR: فایل‌های مستثنی از تاخیر جاوا اسکریپت

en: Excluded Inline JavaScript
fa_IR: جاوا اسکریپت داخلی مستثنی

en: Excluded JavaScript Files
fa_IR: فایل های جاوا اسکریپت مستثنی

en: Excluded images or iframes
fa_IR: تصاویر یا آی فریم های مستثنی

en: Expiration Date
fa_IR: تاریخ انقضا

en: Export settings
fa_IR: تنظیمات برون ریزی

en: FAQ
fa_IR: سوالات متداول

en: Facing an issue?
fa_IR: با مشکلی روبرو هستید؟

en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: Failed <span class="count">(%s)</span> | Failed <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: ناموفق <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: ناموفق <span class="count">(%s)</span>

en: Failed to detect the following requirement in your theme: closing %1$s. | Failed to detect the following requirements in your theme: closing %1$s.
fa_IR[0]: الزامات زیر در قالب شما شناسایی نشد: بستن %1$s.
fa_IR[1]: الزامات زیر در قالب شما شناسایی نشد: بستن %1$s.

en: Fallback critical CSS
fa_IR: جانشین CSS بحرانی

en: File Optimization
fa_IR: بهینه سازی فایل

en: Files size: %1$s. Number of entries: %2$s.
fa_IR: اندازه فایل: %1$s. تعداد ورودی ها: %2$s.

en: Filter
fa_IR: فیلتر کردن

en: Finding the Best Settings for Your Site
fa_IR: یافتن بهترین تنظیمات برای سایت شما

en: Fine-tune cache rules
fa_IR: قوانین کش تنظیم دقیق

en: Follow this %1$s, or contact %2$s to get the engine started.
fa_IR: این %1$s را دنبال کنید یا برای راه اندازی موتور با %2$s تماس بگیرید.

en: Fonts
fa_IR: فونت‌ها

en: Fonts to preload
fa_IR: فونت برای پیش بارگذاری

en: For compatibility and best results, this option is disabled when delay javascript execution is enabled.
fa_IR: برای سازگاری و بهترین نتیجه ، وقتی اجرای با تاخیر جاوا اسکریپت فعال باشد این گزینه غیرفعال می‌شود.

en: For optimal performance, adding the following lines into your .htaccess is recommended (not required):
fa_IR: برای عملکرد بهینه ، افزودن خطوط زیر به .htaccess توصیه می شود (لازم نیست):

en: Force deactivation
fa_IR: اجبار غیرفعال سازی

en: Forever
fa_IR: برای همیشه

en: Found %d scheduled task | Found %d scheduled tasks
fa_IR[0]: %d کار برنامه ریزی شده پیدا شد
fa_IR[1]: %d کار برنامه ریزی شده پیدا شد

en: Frequency
fa_IR: دوره

en: Frequently Asked Questions
fa_IR: سوالات متداول

en: GDPR/CCPA Cookie Consent Banner
fa_IR: بنر رضایت کوکی GDPR/CCPA

en: Generate Mobile Specific CPCSS
fa_IR: تولید CPCSS مخصوص موبایل

en: Generate Specific CPCSS
fa_IR: تولید CPCSS خاص

en: Generate cache files, preload fonts
fa_IR: ایجاد فایل های کش ، پیش بارگذاری فونت ها

en: Generate specific Critical Path CSS for this post. %1$sMore info%2$s
fa_IR: مسیر CSS بحرانی ویژه را برای این پست ایجاد کنید.%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Generates critical path CSS and loads CSS asynchronously. %1$sMore info%2$s
fa_IR: CSS مسیر بحرانی را ایجاد می کند و CSS را به صورت ناهمزمان بارگذاری می‌کند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Get RocketCDN
fa_IR: دریافت RocketCDN

en: Get Started
fa_IR: شروع کنید

en: Get help, account info
fa_IR: دریافت کمک، اطلاعات حساب

en: Get it Now
fa_IR: دریافت

en: Getting Started
fa_IR: شروع

en: Getting Started with WP Rocket
fa_IR: شروع با راکت

en: Getting started and how to videos
fa_IR: ویدئو های شروع کار و آموزش

en: Go back
fa_IR: بازگشت به عقب

en: Go to the %1$sWP Rocket settings%2$s page to track progress.
fa_IR: برای پیگیری پیشرفت به صفحه%1$sتنظیمات راکت%2$sبروید.

en: Google Fonts Optimization is now enabled for your site. %1$sMore info%2$s
fa_IR: بهینه سازی فونت های گوگل اکنون برای سایت شما فعال شده است. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Got an invalid response from the Sucuri firewall API.
fa_IR: پاسخ نامعتبر از API فایروال Sucuri دریافت شد.

en: Group
fa_IR: گروه

en: Has version %s caused an issue on your website?
fa_IR: آیا نسخه %s مشکلی در وب سایت شما ایجاد کرده است؟

en: Heartbeat
fa_IR: ضربان قلب

en: High performance Content Delivery Network (CDN) with %1$sunlimited bandwidth%2$s
fa_IR: شبکه تحویل محتوا (CDN) با عملکرد بالا با %1$sپهنای باند نامحدود%2$s

en: Hook
fa_IR: هوک

en: Hours
fa_IR: ساعت

en: How External Content Slows Your Site
fa_IR: چگونه محتوای خارجی سایت شما را کند می‌کند

en: How Preloading Works
fa_IR: پیش بارگذاری چگونه کار می‌کند

en: How WP Rocket features function and perform.
fa_IR: نحوه عملکرد ویژگی های راکت.

en: How to Check if WP Rocket is Caching Your Site
fa_IR: چگونه بررسی کنید راکت سایت شما را ذخیره می‌کند یا خیر

en: How to Find the Right JavaScript to Exclude
fa_IR: چگونه می توان جاوااسکریپت مناسب را حذف کرد

en: How to Measure the Speed of Your Site
fa_IR: چگونه می توان سرعت سایت خود را اندازه گیری کرد

en: How to correctly measure your website’s loading time
fa_IR: چگونه زمان بارگذاری وب سایت خود را به درستی اندازه گیری کنیم

en: How to improve CLS with WP Rocket
fa_IR: نحوه بهبود CLS با افزونه راکت

en: How to improve INP with WP Rocket
fa_IR: نحوه بهبود INP با افزونه راکت

en: How to improve LCP with WP Rocket
fa_IR: نحوه بهبود LCP با افزونه راکت

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sGZIP compression%3$s conflicts with WP Rocket %2$sGZIP compression%3$s
fa_IR: %1$s %2$sفشرده سازی GZIP%3$s ناسازگاری با%2$sفشرده سازی GZIP %3$s راکت دارد

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sasset optimization%3$s conflicts with WP Rocket %2$sfile optimization%3$s
fa_IR: %1$s %2$sبهینه سازی%3$s ناسازگاری با %2$sبهینه سازی فایل%3$s راکت دارد

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sbrowser caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$sbrowser caching%3$s
fa_IR: %1$s %2$sکش مرورگر%3$s ناسازگاری با %2$sکش مرورگر%3$s راکت دارد

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$sdisable emoji%3$s conflicts with WP Rockets %2$sdisable emoji%3$s
fa_IR: %1$s %2$sغیرفعال سازی شکلک%3$s ناسازگاری با %2$sغیرفعال سازی شکلک%3$s راکت دارد

[ctx: Hummingbird notice]
en: %1$s %2$spage caching%3$s conflicts with WP Rocket %2$spage caching%3$s
fa_IR: %1$s %2$sکش صفحه%3$s ناسازگاری با %2$sکش صفحه %3$s راکت دارد

[ctx: Hummingbird notice]
en: Please deactivate the following %s option which conflicts with WP Rocket features: | Please deactivate the following %s options which conflict with WP Rocket features:
fa_IR[0]: لطفاً گزینه های %s زیر را که با ویژگیهای راکت مغایرت دارد غیرفعال کنید:
fa_IR[1]: لطفاً گزینه های %s زیر را که با ویژگیهای راکت مغایرت دارد غیرفعال کنید:

en: Hurry Up! Deal ends in:
fa_IR: عجله کن!پایان تخفیف در:

en: I agree to share anonymous data with the development team to help improve WP Rocket. %1$sWhat info will we collect?%2$s
fa_IR: من موافقت می کنم داده های ناشناس را برای کمک به بهبود راکت با تیم توسعه دهنده به اشتراک بگذارم. %1$s چه اطلاعاتی را جمع آوری خواهیم کرد؟%2$s

en: If Varnish runs on your server, you must activate this add-on.
fa_IR: اگر Varnish روی سرور شما اجرا می شود ، باید این افزودنی را فعال کنید.

en: If the issue persists, please %1$scontact support%2$s.
fa_IR: اگر مشکل همچنان ادامه دارد ، لطفاً با %1$sپشتیبانی تماس بگیرید%2$s.

en: If this causes trouble, restore the default exclusions, found %1$shere%2$s
fa_IR: اگر این باعث مشکل شد، موارد استثنای پیش‌فرض را از %1$sاینجا%2$s، بازیابی کنید

en: If you are not able to upgrade, you can rollback to the previous version by using the button below.
fa_IR: اگر امکان ارتقا ندارید ، می توانید با استفاده از دکمه زیر به نسخه قبلی برگردید.

en: If you do not have a WP Rocket account, please %1$spurchase a license%2$s.
fa_IR: اگر حساب راکت ندارید ، لطفاً %1$sیک لایسنس%2$s خرید کنید.

en: If you need these elements to load immediately, select the related plugins, themes, or services below to ensure they appear without delay.
fa_IR: اگر به این المان‌ها نیاز دارید که فوراً بارگیری شوند، افزونه‌ها، قالب‌ها یا سرویس‌های مرتبط زیر را انتخاب کنید تا مطمئن شوید که بدون تأخیر ظاهر می‌شوند.

en: If you need to create a dedicated set of cache files for each logged-in WordPress user, you must activate this add-on.
fa_IR: اگر نیاز به ایجاد یک مجموعه اختصاصی از فایل‌های کش برای هر کاربر وارد شده در وردپرس دارید، باید این افزونه را فعال کنید.

en: If you notice any errors on your website after having activated this setting, just deactivate it again, and your site will be back to normal.
fa_IR: اگر پس از فعال کردن این تنظیمات در وب سایت خود خطایی مشاهده کردید ، فقط دوباره آن را غیرفعال کنید تا سایت شما به حالت عادی باز گردد.

en: Image Dimensions
fa_IR: ابعاد تصویر

en: Image Optimization
fa_IR: بهینه سازی تصویر

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Images can account for 50% of your loading time!
fa_IR: تصاویر می توانند 50 درصد از زمان بارگذاری شما را تشکیل دهند!

en: Imagify automatically optimizes all your images, helping your website gain precious seconds while saving you time. With just one click, it resizes, compresses, and converts your images to WebP and AVIF formats without sacrificing quality.
fa_IR: افزونه Imagify به طور خودکار تمام تصاویر شما را بهینه می‌کند و به وب سایت شما کمک می‌کند تا در زمان صرفه جویی کند. تنها با یک کلیک، تصاویر شما را بدون افت کیفیت به فرمت های WebP و AVIF تغییر اندازه، فشرده و تبدیل می‌کند.

en: Imagify is the easiest WordPress image optimizer. It automatically compresses images, converts them to WebP and AVIF formats, and lets you resize and optimize with just one click!
fa_IR: افزونه Imagify ساده ترین بهینه ساز تصویر وردپرس است که به طور خودکار تصاویر را فشرده می‌کند، آنها را به فرمت‌های WebP و AVIF تبدیل می‌کند و به شما امکان می‌دهد تنها با یک کلیک تغییراندازه داده و بهینه سازی کنید!

en: Import settings
fa_IR: تنظیمات درون‌ریزی

en: Import, Export, Rollback
fa_IR: درون‌ریزی،برون‌بری،بازگشت

en: Improve browser compatibility for WebP images.
fa_IR: بهبود سازگاری مرورگر برای تصاویر WebP.

en: Improves font performance and combines multiple font requests to reduce the number of HTTP requests.
fa_IR: عملکرد فونت را بهبود می بخشد و چندین درخواست فونت را برای کاهش تعداد درخواست های HTTP ترکیب می‌کند.

en: Improves performance by delaying the loading of JavaScript files until user interaction (e.g. scroll, click). %1$sMore info%2$s
fa_IR: با تأخیر در بارگذاری فایل های جاوا اسکپریپت تا تعامل کاربر ، عملکرد را بهبود می بخشد (مثال اسکرول ، کلیک). %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Improves performance by helping browsers discover fonts in CSS files. %1$sMore info%2$s
fa_IR: با کمک به مرورگرها برای کشف فونت در فایل های CSS ، عملکرد را بهبود می بخشد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: In-Progress <span class="count">(%s)</span> | In-Progress <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[0]: در حال پیشرفت <span class="count">(%s)</span>
fa_IR[1]: در حال پیشرفت <span class="count">(%s)</span>

en: In-progress
fa_IR: در حال پیشرفت

en: Incompatible plugins Lists
fa_IR: لیست افزونه‌های ناسازگار

en: Incorrect Cloudflare Zone ID.
fa_IR: شناسه منطقه کلودفلیر نادرست است.

en: Incorrect Cloudflare email address or API key.
fa_IR: آدرس ایمیل کلودفلیر یا کلید API نادرست است.

en: Install
fa_IR: نصب (Install)

en: Install Imagify
fa_IR: نصب Imagify

en: Install Imagify for Free
fa_IR: نصب Imagify بصورت رایگان

en: Integrate your CDN
fa_IR: ادغام CDN خود

en: Integrate your Cloudflare account with this add-on.
fa_IR: حساب Cloudflare خود را با این افزودنی ادغام کنید.

en: Internal scripts are excluded by default to prevent issues. Remove them to take full advantage of this option.
fa_IR: اسکریپت‌های داخلی به طور پیش فرض برای جلوگیری از مشکلات مستثنی می‌شوند. برای استفاده کامل از این گزینه، آنها را حذف کنید.

en: Invalid action - must be a recurring action.
fa_IR: اقدام نامعتبر - باید یک اقدام  تکراری باشد.

en: Invalid action ID. No status found.
fa_IR: شناسه اقدام نامعتبر است. وضعیتی پیدا نشد.

en: Invalid schedule. Cannot save action.
fa_IR: برنامه ریزی نامعتبر است. اقدام ذخیره نمی شود.

en: Invalid value for select or count parameter. Cannot query actions.
fa_IR: مقدار نامعتبر برای پارامتر انتخاب یا شمارش. اقدامات را نمی توان پرس و جو کرد.

en: It appears one or more database tables were missing. Attempting to re-create the missing table(s).
fa_IR: به نظر می رسد یک یا چند جدول پایگاه داده وجود نداشت. تلاش برای ایجاد مجدد جدول (های) گم شده.

en: It can improve actual and perceived loading time as images, iframes, and videos will be loaded only as they enter (or about to enter) the viewport and reduces the number of HTTP requests. %1$sMore Info%2$s
fa_IR: این می تواند زمان بارگیری واقعی و قابل درک را بهبود بخشد زیرا تصاویر ، فریم ها و ویدئو ها فقط وقتی بارگیری می شوند (یا در شرف ورود هستند) به درگاه مشاهده بارگیری می شوند و تعداد درخواست های HTTP را کاهش می دهد.  %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: It is a great starting point to fix some of the most common issues.
fa_IR: این یک نقطه شروع عالی برای رفع برخی ازمشکلات رایج است.

en: It is not always necessary to deactivate WP Rocket when facing any issues. Most of them can be fixed by deactivating only some options.
fa_IR: همیشه لازم نیست که افزونه راکت را هنگام مواجهه با هر مشکلی غیرفعال کنید. بسیاری از مشکلات را می‌توان تنها با غیرفعال کردن برخی از گزینه‌ها برطرف کرد.

en: It looks like your domain is not set up on Cloudflare.
fa_IR: به نظر می رسد دامنه شما در کلودفلیر تنظیم نشده است.

en: It seems a security plugin or the server's firewall prevents WP Rocket from accessing the SaaS features. IPs listed %1$shere in our documentation%2$s should be added to your allowlists:
fa_IR: ظاهرا یک افزونه امنیتی یا فایروال سرور از دسترسی راکت به ویژگی های SaaS جلوگیری می‌کند. IP های فهرست شده %1$s اینجا در اسناد ما %2$s باید به لیست‌های مجاز شما اضافه شوند:

en: It was not possible to determine a valid cut-off time: %s.
fa_IR: امکان تعیین یک زمان قطع معتبر وجود نداشت: %s.

en: JSON partial matching not supported in your environment. Please check your MySQL/MariaDB version.
fa_IR: تطابق JSON partial در محیط شما پشتیبانی نمی شود. لطفا نسخه MySQL/MariaDB خود را بررسی کنید.

en: JavaScript
fa_IR: جاوا اسکریپت

en: JavaScript Files
fa_IR: فایلهای جاوا اسکریپت

en: Jetpack XML Sitemaps
fa_IR: نقشه سایت XML جت پک

en: LazyLoad
fa_IR: بارگذاری تنبل

en: LazyLoad CSS backgrounds
fa_IR: بازگذاری تنبل پس زمینه CSS

en: LazyLoad for iframes/videos
fa_IR: بارگذاری تنبل برای آی فریم/ویدئوها

en: LazyLoad for images
fa_IR: بارگذاری تنبل برای تصاویر

en: LazyLoad for images is currently activated in %2$s. If you want to use %1$s’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
fa_IR: بارگذاری تنبل برای تصاویر در حال حاضر در %2$s فعال شده است. اگر می خواهید از بارگذاری تنبل %1$s استفاده کنید ، این گزینه را در %2$s غیرفعال کنید.

en: LazyLoad is currently activated in %2$s. If you want to use WP Rocket’s LazyLoad, disable this option in %2$s.
fa_IR: بارگذاری تنبل در حال حاضر در %2$s فعال شده است. اگر می خواهید از بارگذاری تنبل راکت استفاده کنید ، این گزینه را در %2$s غیرفعال کنید.

en: LazyLoad, image dimensions, font optimization
fa_IR: بارگذاری تنبل، ابعاد تصویر، بهینه‌سازی فونت

en: Learn More
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Learn about optimal WP Rocket settings for mobile.
fa_IR: با تنظیمات بهینه افزونه راکت برای موبایل آشنا شوید.

en: Learn more
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Learn more about RocketCDN
fa_IR: درباره RocketCDN بیشتر بدانید

en: Learn more.
fa_IR: اطلاعات بیشتر.

en: License
fa_IR: لایسنس

en: License validation failed. Our server could not resolve the request from your website.
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس ناموفق بود. سرور ما نمی تواند درخواست از وب سایت شما را حل کند.

en: License validation failed. This user account does not exist in our database.
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس ناموفق بود. این حساب کاربری در پایگاه داده ما وجود ندارد.

en: License validation failed. This user account is blocked.
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس ناموفق بود. این حساب کاربری مسدود شده است.

en: License validation failed. You may be using a nulled version of the plugin. Please do the following:
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس ناموفق بود. ممکن است شما از یک نسخه نال شده افزونه استفاده کنید. لطفا موارد زیر را انجام دهید:

en: License validation failed: %s
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس ناموفق بود: %s

en: Link preloading improves the perceived load time by downloading a page when a user hovers over the link. %1$sMore info%2$s
fa_IR: پیش بارگیری لینک با بارگیری یک صفحه هنگامی که کاربر روی پیوند قرار دارد ،زمان بارگیری را بهبود می بخشد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Lists are successfully updated.
fa_IR: لیست‌ها با موفقیت به روز شدند.

en: Lists are up to date.
fa_IR: لیست‌ها به روز هستند.

en: Load CSS asynchronously
fa_IR: بارگیری ناهمزمان CSS

en: Load CSS asynchronously for mobile
fa_IR: بارگیری ناهمزمان CSS برای موبایل

en: Load JavaScript deferred
fa_IR: بارگذاری جاوا اسکریپت معلق

en: Load JavaScript deferred eliminates render-blocking JS on your site and can improve load time. %1$sMore info%2$s
fa_IR: بارگذاری جاوااسکریت معلق JS را در سایت شما رد می‌کند و می تواند زمان بارگذاری را بهبود بخشد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Log
fa_IR: لاگ

en: Login to your WP Rocket %1$saccount%2$s
fa_IR: وارد %1$sحساب%2$s راکت خود شوید

en: Make sure you have an active %1$sWP Rocket license%2$s.
fa_IR: مطمئن شوید که دارای %1$sلایسنس فعال راکت%2$s هستید.

en: Maximum simultaneous queues already in progress (%s queue). No additional queues will begin processing until the current queues are complete. | Maximum simultaneous queues already in progress (%s queues). No additional queues will begin processing until the current queues are complete.
fa_IR[0]: حداکثر صف های همزمان در حال انجام است (%s صف). تا تکمیل صف های فعلی ، هیچ صف اضافی پردازش نمی شود.
fa_IR[1]: حداکثر صف های همزمان در حال انجام است (%s صف). تا تکمیل صف های فعلی ، هیچ صف اضافی پردازش نمی شود.

en: Media
fa_IR: رسانه

en: Migrated action with ID %1$d in %2$s to ID %3$d in %4$s
fa_IR: انتقال اقدام با شناسه %1$d در %2$s به شناسه %3$d در %4$s

en: Migrating %d action | Migrating %d actions
fa_IR[0]: انتقال %d اقدام
fa_IR[1]: تراکنش

en: Minify CSS
fa_IR: خرد کردن CSS

en: Minify CSS files
fa_IR: فشرده سازی فایل های CSS

en: Minify CSS removes whitespace and comments to reduce the file size.
fa_IR: فشرده سازی CSS فضای خالی و نظرات را حذف می‌کند تا اندازه فایل کاهش یابد.

en: Minify JavaScript files
fa_IR: فشرده سازی فایلهای جاوا اسکریپت

en: Minify JavaScript removes whitespace and comments to reduce the file size.
fa_IR: فشرده سازی جاوا اسکریپت برای کاهش اندازه فایل ، فضای خالی و نظرات را حذف می‌کند.

en: Minify/combine JavaScript
fa_IR: فشرده کردن/ترکیب جاوا اسکریپت

en: Minutes
fa_IR: دقیقه

en: Missing Cloudflare Zone ID.
fa_IR: شناسه منطقه کلودفلیر گم شده است.

en: Missing Cloudflare result.
fa_IR: نتیجه کلودفلیر وجود ندارد.

en: Mobile CPCSS generation not enabled.
fa_IR: تولید CPCSS موبایل فعال نیست.

en: Mobile Cache
fa_IR: کش موبایل

en: Mobile Cache is now enabled for your site.
fa_IR: کش موبایل اکنون برای سایت شما فعال شده است.

en: Mobile Critical CSS for %1$s not generated.
fa_IR: CSS بحرانی موبایل برای %1$s تولید نمی شود.

en: Mobile Critical CSS for %1$s timeout. Please retry a little later.
fa_IR: CSS بحرانی موبایل برای اتمام زمان %1$s . لطفا کمی بعد دوباره امتحان کنید.

en: Mobile Critical CSS for %s generated.
fa_IR: CSS بحرانی موبایل برای %s تولید شده.

en: Modify options
fa_IR: گزینه های اصلاح

en: Monthly
fa_IR: ماهانه

en: More details
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: More info
fa_IR: اطلاعات بیشتر (More info)

en: My Account
fa_IR: حساب من

en: Name of the action hook that will be triggered.
fa_IR: نام هوک اقدام که فعال می شود.

en: Need Help?
fa_IR: به کمک نیاز دارید؟

en: Never Cache Cookies
fa_IR: کش نکردن کوکی ها

en: Never Cache URL(s)
fa_IR: کش نکردن URLها

en: Never Cache User Agent(s)
fa_IR: کش نکردن عامل (های) کاربر

en: Never cache this page
fa_IR: هرگز این صفحه را کش نکن

en: New Scheduled Action
fa_IR: اقدام جدید برنامه ریزی شده

en: New!
fa_IR: جدید!

en: Newest Scheduled Date
fa_IR: جدیدترین تاریخ برنامه ریزی شده

en: Next Billing Date
fa_IR: تاریخ صورتحساب بعدی

en: No Subscription
fa_IR: هیچ اشتراکی پیدا نشد

en: No actions found
fa_IR: هیچ اقدامی یافت نشد

en: No actions found in trash
fa_IR: هیچ اقدامی در سطل زباله یافت نشد

en: No domain available in your Cloudflare account
fa_IR: هیچ دامنه ای در حساب کلودفلیر شما در دسترس نیست

en: No, deactivate and snooze this message for
fa_IR: خیر، غیرفعال و این پیام را به تعویق بیندازید به مدت

en: No, thanks
fa_IR: نه ممنون

en: Non-repeating
fa_IR: تکرار نشدن

en: Not required for services like Cloudflare and Sucuri. Please see our available %1$sAdd-ons%2$s.
fa_IR: برای خدماتی مانند کلودفلیر و Sucuri لازم نیست. لطفاً از %1$sافزودنی های%2$s موجود دیدن فرمایید.

en: Now!
fa_IR: اکنون!

en: OPcache purge failed.
fa_IR: پاکسازی OPCache ناموفق بود.

en: OPcache successfully purged
fa_IR: OPCache با موفقیت پاکسازی شد

en: Oldest Scheduled Date
fa_IR: قدیمی ترین تاریخ برنامه ریزی شده

en: Once a database optimization has been performed, there is no way to undo it.
fa_IR: پس از انجام بهینه سازی پایگاه داده ، دیگر راهی برای خنثی کردن آن وجود ندارد.

en: One of the easiest, most comprehensive, and popular cookie consent plugins available. Google Gold Certified Partner to quickly comply with data privacy laws from around the world.
fa_IR: یکی از آسان‌ترین، جامع‌ترین و محبوب‌ترین افزونه‌های رضایت کوکی موجود است. Google Gold Certified Partner برای پیروی سریع از قوانین حفظ حریم خصوصی داده‌ها از سراسر جهان.

en: One-Click Add-ons are features extending available options without configuration needed. Switch the option "on" to enable from this screen.
fa_IR: افزودنیهای یک کلیک ویژگی هایی است که گزینه های موجود را بدون نیاز به پیکربندی گسترش می دهد. گزینه "روشن" را فعال کنید تا از این صفحه فعال شود.

en: One-click Rocket Add-ons
fa_IR: یک کلیک افزودنیهای راکت

en: One-click exclusions
fa_IR: استثنا با یک کلیک

en: Optimal settings
fa_IR: تنظیمات بهینه

en: Optimize
fa_IR: بهینه سازی

en: Optimize CSS & JS
fa_IR: بهینه سازی JS و CSS

en: Optimize CSS Delivery features are disabled on local environments. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: ویژگی‌های بهینه سازی تحویل CSS در محیط‌های لوکال غیرفعال است. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Optimize CSS delivery
fa_IR: بهینه سازی تحویل CSS

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance, but limited only to the users with active license.
fa_IR: بهینه سازی تحویل CSS، CSS مسدودکننده رندر را در وب سایت شما حذف می‌کند. فقط یک روش را می‌توان انتخاب کرد. حذف CSS استفاده نشده برای عملکرد بهینه توصیه می‌شود، اما فقط به کاربران دارای لایسنس فعال محدود می‌شود.

en: Optimize CSS delivery eliminates render-blocking CSS on your website. Only one method can be selected. Remove Unused CSS is recommended for optimal performance.
fa_IR: بهینه سازی تحویل CSS، CSS مسدودکننده رندر را در وب سایت شما حذف می‌کند. فقط یک روش را می‌توان انتخاب کرد. حذف CSS استفاده نشده برای عملکرد بهینه توصیه می‌شود.

en: Optimize Google Fonts
fa_IR: بهینه سازی فونت های گوگل

en: Optimize Performance
fa_IR: بهینه‌سازی عملکرد

en: Optimize Tables
fa_IR: بهینه سازی جداول

en: Optimize, reduce bloat
fa_IR: بهینه سازی، کاهش نفخ(bloat)

en: Optional action group.
fa_IR: گروه اقدام اختیاری.

en: Optional data array passed to the action hook.
fa_IR: آرایه داده های اختیاری به هوک اقدام منتقل می شود.

en: Other Services
fa_IR: سایر خدمات

en: Our Plugins
fa_IR: افزونه های دیگر تیم سازنده

en: Our advice? Instead of deactivating WP Rocket, use our %1$sSafe Mode%2$s to quickly disable LazyLoad, File Optimization, and CDN options. Then check to see if your issue is resolved.
fa_IR: توصیه : به جای غیرفعال کردن افزونه راکت، از %1$sحالت ایمن%2$s برای غیرفعال کردن سریع گزینه‌های بارگذاری تنبل، بهینه سازی فایل و CDN استفاده کنید. سپس بررسی کنید که آیا مشکل شما حل شده است یا خیر.

en: PHP %1$s. To use this WP Rocket version, please ask your web host how to upgrade your server to PHP %1$s or higher.
fa_IR: PHP%1$s. برای استفاده از این نسخه راکت ، لطفا از میزبان وب خود بخواهید که سرور شما را به PHP %1$s یا بالاتر ارتقا دهد.

en: PHP version number:
fa_IR: نسخه PHP:

en: Passing the Core Web vitals
fa_IR: گذراندن کور وب وایتال گوگل

en: Payment Processors
fa_IR: پردازشگرهای پرداخت

en: Pending
fa_IR: منتظر بررسی

en: Performance impact
fa_IR: تاثیر عملکرد

en: Play Youtube video
fa_IR: پخش ویدیوی یوتیوب

en: Please %1$scontact support%2$s.
fa_IR: لطفاً با %1$sپشتیبانی تماس بگیرید%2$s.

en: Please contact your host to check if CRON is working.
fa_IR: لطفا با میزبان خود تماس بگیرید تا بررسی کنند ککه CRON کار میکند یا خیر.

en: Please see %1$sthis guide%2$s for more info.
fa_IR: برای اطلاعات بیشتر لطفا %1$sاین راهنما%2$s را مشاهده نمایید.

en: Plugin install failed.
fa_IR: نصب افزونه انجام نشد.

en: Plugin installed successfully.
fa_IR: افزونه با موفقیت نصب شد.

en: Plugin names of all active plugins
fa_IR: نام افزونه همه افزونه های فعال

en: Plugins
fa_IR: افزونه ها

en: Post Cleanup
fa_IR: پاکسازی پست

en: Post revisions and drafts will be permanently deleted. Do not use this option if you need to retain revisions or drafts.
fa_IR: ویرایش ها و پیش نویس های پست برای همیشه حذف می شوند. در صورت نیاز به حفظ اصلاحیه ها یا پیش نویس ها ، از این گزینه استفاده نکنید.

en: Prefetch DNS Requests
fa_IR: پیش واکشی درخواست های DNS

en: Preload
fa_IR: پیش بارگذاری

en: Preload Cache
fa_IR: پیش بارگذاری کش

en: Preload Fonts
fa_IR: پیش بارگذاری فونت ها

en: Preload Links
fa_IR: پیش بارگذاری لینک ها

en: Preload the sitemap from the Jetpack plugin
fa_IR: نقشه سایت را از افزونه Jetpack بارگیری کنید

en: Priority Elements
fa_IR: المان‌های اولویت

en: Process the action now as if it were run as part of a queue
fa_IR: اکنون عملکرد را طوری پردازش کنید که گویی به عنوان بخشی از صف اجرا شده است

en: Protect & Secure
fa_IR: محافظت و ایمن

en: Provide your API key to clear the Sucuri cache when WP Rocket’s cache is cleared.
fa_IR: کلید API خود را برای پاک کردن کش Sucuri هنگام پاک کردن کش راکت ،ارائه دهید.

en: Provide your account email, global API key, and domain to use options such as clearing the Cloudflare cache and enabling optimal settings with WP Rocket.
fa_IR: برای استفاده از گزینه هایی مانند پاک کردن کش کلود فلیر و فعال کردن تنظیمات بهینه با راکت ، ایمیل حساب ، کلید API عمومی و دامنه خود را ارائه دهید.

en: Provides a fallback if auto-generated critical path CSS is incomplete. %1$sMore info%2$s
fa_IR: در صورت ناقص بودن مسیر CSS بحرانی که به صورت خودکار ایجاد شده است ، جایگزینی فراهم می‌کند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Publish the %s
fa_IR: انتشار %s

en: Purge RocketCDN cache
fa_IR: پاکسازی کش RocketCDN

en: Purge Sucuri cache
fa_IR: پاکسازی کش Sucuri

en: Purge this URL
fa_IR: پاکسازی این URL

en: Purges RocketCDN cached resources for your website. %s
fa_IR: پاکسازی منابع کش شده RocketCDN وب سایت شما.%s

en: Purges cached resources for your website. %s
fa_IR: پاکسازی منابع کش شده وب سایت شما.%s

en: Quick Actions
fa_IR: اقدامات سریع

en: Rank Math SEO is the Best WordPress SEO plugin with the features of many SEO and AI SEO tools in a single package to help multiply your SEO traffic.
fa_IR: افزونه Rank Math SEO بهترین افزونه سئو وردپرس با ویژگی‌های بسیاری از ابزارهای سئو و سئو هوش مصنوعی در یک بسته است که به افزایش ترافیک سئوی شما کمک می‌کند.

en: Rank Math XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت Rank Math XML

en: Re-install version %s
fa_IR: نصب مجدد نسخه %s

en: Read more
fa_IR: بیشتر بخوانید

en: Read our guide
fa_IR: راهنمای ما را بخوانید

en: Read the %1$sdocumentation%2$s for further guidance.
fa_IR: برای راهنمایی بیشتر ، %1$sمستندات%2$s را بخوانید.

en: Read the documentation
fa_IR: مستندات را بخوانید

en: Recurrence
fa_IR: عود

en: Reduce activity
fa_IR: کاهش فعالیت

en: Reduce lifespan to 10 hours or less if you notice issues that seem to appear periodically. %1$sWhy?%2$s
fa_IR: در صورت مشاهده مشکلاتی که به نظر می رسد دوره ای هستند ، طول عمر را به 10 ساعت یا کمتر کاهش دهید. %1$sچرا؟%2$s

en: Reduce or disable Heartbeat activity
fa_IR: فعالیت ضربان قلب را کاهش یا غیرفعال کنید

en: Reduce this banner
fa_IR: کاهش این بنر

en: Reduces overhead of database tables
fa_IR: سربار(overhead) جداول پایگاه داده را کاهش می دهد

en: Reducing activity will change Heartbeat frequency from one hit each minute to one hit every 2 minutes.
fa_IR: کاهش فعالیت فرکانس ضربان قلب را از یک ضربه در هر دقیقه به یک ضربه در هر 2 دقیقه تغییر می دهد.

en: Reducing or disabling the Heartbeat API’s activity can help save some of your server’s resources.
fa_IR: کاهش یا غیرفعال کردن فعالیت API ضربان قلب می تواند به ذخیره برخی از منابع سرور شما کمک کند.

en: Refresh info
fa_IR: تازه کردن اطلاعات

en: Regenerate Critical CSS
fa_IR: بازسازی CSS بحرانی

en: Regenerate Critical Path CSS
fa_IR: تولید مجدد مسیر CSS بحرانی

en: Regenerate WP Rocket configuration files now
fa_IR: بازسازی فایل‌های پیکربندی راکت

en: Regenerate specific CPCSS
fa_IR: تولید مجدد CPCSS خاص

en: Registered schema for %s
fa_IR: اسکیمای ثبت شده برای %s

en: Reinstall
fa_IR: نصب مجدد

en: Reinstall version %s
fa_IR: نصب مجدد نسخه %s

en: Relative protocol
fa_IR: پروتکل نسبی

en: Remove Unused CSS
fa_IR: حذف CSS استفاده نشده

en: Remove Unused CSS is currently activated in Perfmatters. If you want to use WP Rocket's Remove Unused CSS feature, disable this option in Perfmatters.
fa_IR: حذف CSS استفاده نشده در حال حاضر در Perfmatters فعال است. اگر می خواهید از این ویژگی راکت استفاده کنید، این گزینه را در Perfmatters غیرفعال کنید.

en: Removes unused CSS per page and helps to reduce page size and HTTP requests. Recommended for best performance. Test thoroughly! %1$sMore info%2$s
fa_IR: CSS استفاده نشده را در هر صفحه حذف می‌کند و به کاهش اندازه صفحه و درخواست‌های HTTP کمک می‌کند. برای عملکرد بهتر توصیه می‌شود به طور کامل تست کنید! %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Renew before it is too late, you will only pay %1$s%2$s%3$s!
fa_IR: قبل از دیر شدن با %1$s%2$s%3$s تمدید کنید!

en: Renew before it is too late, you will pay %1$s%3$s%2$s.
fa_IR: قبل از اینکه خیلی دیر شود تمدید کنید، %1$s%3$s%2$s را پرداخت خواهید کرد.

en: Renew now
fa_IR: تمدید الان

en: Renew with a %1$s%2$s discount%3$s before it is too late, you will only pay %1$s%4$s%3$s!
fa_IR: قبل از اینکه دیر شود با %1$s%2$s تخفیف%3$s تمدید کنید ، فقط %1$s%4$s%3$s پرداخت خواهید کرد!

en: Renew with a %1$s%2$s discount%3$s before it is too late, you will only pay %4$s%5$s%6$s!
fa_IR: قبل از دیر شدن، با %1$s%2$s تخفیف%3$s تمدید کنید، فقط %4$s%5$s%6$s را پرداخت خواهید کرد!

en: Renew your license for 1 year now and get %1$s%3$s OFF%2$s immediately: you will only pay %1$s%4$s%2$s!
fa_IR: الان لایسنس خود را برای 1 سال تمدید کنید و بلافاصله %1$s%3$s تخفیف%2$s را دریافت کنید: فقط %1$s%4$s%2$s را پرداخت خواهید کرد!

en: Renew your license for 1 year now at %1$s%3$s%2$s.
fa_IR: لایسنس خود را به مدت 1 سال با %1$s%3$s%2$s تمدید کنید.

en: Replace YouTube iframe with preview image
fa_IR: آی فریم یوتیوب را با تصویر پیش نمایش جایگزین کنید

en: Replace YouTube iframe with preview image is not compatible with %2$s.
fa_IR: جایگزینی آی فریم یوتیوب با تصویر پیش نمایش با %2$s سازگار نیست.

en: Replace site's hostname with:
fa_IR: نام میزبان سایت را با این موارد جایگزین کنید:

en: Requested post does not exist.
fa_IR: پست درخواستی وجود ندارد.

en: Revert back to the default CPCSS
fa_IR: بازگشت به CPCSS پیش فرض

en: Revisions
fa_IR: بازنگری

en: Rocket Add-ons
fa_IR: افزودنیهای راکت

en: Rocket Add-ons are complementary features extending available options.
fa_IR: افزونه های راکت از ویژگی های مکمل گزینه های موجود هستند.

en: Rocket Analytics
fa_IR: آنالیز راکت

en: RocketCDN cache purge failed: %s.
fa_IR: پاکسازی کش RocketCDN انجام نشد: %s.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing identifier parameter.
fa_IR: پاکسازی کش RocketCDN انجام نشد: پارامتر شناسایی وجود ندارد.

en: RocketCDN cache purge failed: Missing user token.
fa_IR: پاکسازی کش RocketCDN انجام نشد: توکن کاربر موجود نیست.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an empty response.
fa_IR: پاکسازی کش RocketCDN انجام نشد: API پاسخی خالی بازگرداند.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response code.
fa_IR: پاکسازی کش RocketCDN انجام نشد: API کد پاسخ غیرمنتظره ای را بازگرداند.

en: RocketCDN cache purge failed: The API returned an unexpected response.
fa_IR: پاکسازی کش RocketCDN انجام نشد: API پاسخی غیرمنتظره بازگرداند.

en: RocketCDN cache purge successful.
fa_IR: پاکسازی کش RocketCDN با موفقیت انجام شد.

en: RocketCDN disabled
fa_IR: RocketCDN غیرفعال است

en: RocketCDN enabled
fa_IR: RocketCDN فعال است

en: RocketCDN is not available at the moment. Please retry later.
fa_IR: RocketCDN در حال حاضر در دسترس نیست. لطفاً بعداً دوباره امتحان کنید.

en: RocketCDN is unavailable on local domains and staging sites.
fa_IR: RocketCDN در دامنه های محلی و سایت های آزمایشی در دسترس نیست.

en: Rollback
fa_IR: بازگشت به عقب

en: Run
fa_IR: اجرا

en: Running %d action | Running %d actions
fa_IR[0]: اجرای %d اقدام
fa_IR[1]: اجرای %d اقدام

en: SEOPress XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت SEOPress XML

en: Safe Mode for Delay JavaScript Execution
fa_IR: حالت ایمن برای تاخیر در اجرای جاوا اسکریپت

en: Save $%1$s%2$s%3$s
fa_IR: صرفه جویی $%1$s%2$s%3$s

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save Changes and Optimize
fa_IR: ذخیره تغییرات و بهینه سازی

en: Save and optimize
fa_IR: ذخیره و بهینه سازی

en: Schedule Automatic Cleanup
fa_IR: پاکسازی خودکار برنامه ریزی شده

en: Scheduled
fa_IR: برنامه ریزی شده

en: Scheduled Action
fa_IR: اقدام برنامه ریزی شده

en: Scheduled Action Columns
fa_IR: ستون های برنامه ریزی شده اقدام

en: Scheduled Actions
fa_IR: اقدامات برنامه ریزی شده

en: Scheduled Cache Purge
fa_IR: پاکسازی کش برنامه ریزی شده

en: Scheduled Database Optimization
fa_IR: بهینه سازی پایگاه داده برنامه ریزی شده

en: Scheduled Date
fa_IR: تاریخ برنامه ریزی شده

en: Scheduled action for %1$s will not be executed as no callbacks are registered.
fa_IR: اقدام زمان‌بندی‌شده برای %1$s اجرا نمی‌شود زیرا هیچ کال‌بکی ثبت نشده است.

en: Scheduled actions are hooks triggered on a certain date and time.
fa_IR: اقدامات برنامه ریزی شده، هوک‌هایی هستند که در تاریخ و زمان خاصی فعال می‌شوند.

en: Script error
fa_IR: خطای اسکریپت

en: Script timeout
fa_IR: مهلت زمانی اسکریپت

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Scheduled Actions
fa_IR: جستجوی اقدامات برنامه ریزی شده

en: Search hook, args and claim ID
fa_IR: جستجوی هوک،آرگومان و شناسه درخواست

en: Search results for "%s"
fa_IR: نتایج جستجو برای "%s"

en: Seconds
fa_IR: ثانيه

en: Self-host Google Fonts
fa_IR: فونت‌های گوگل خود میزبان

en: Sensitive pages like custom login/logout URLs should be excluded from cache.
fa_IR: صفحات حساس مانند URL های ورود/ خروج باید از کش حذف شوند.

en: Server type:
fa_IR: نوع سرور:

en: Set Up the Cloudflare Add-on
fa_IR: تنظیم افزودنی کلودفلیر

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings import failed:
fa_IR: درون ریزی تنظیمات انجام نشد:

en: Settings import failed: incorrect filename.
fa_IR: درون ریزی تنظیمات انجام نشد:نام فایل نادرست است.

en: Settings import failed: incorrect filetype.
fa_IR: درون ریزی تنظیمات انجام نشد:نوع فایل نادرست است.

en: Settings import failed: no file uploaded.
fa_IR: درون ریزی تنظیمات انجام نشد:هیچ فایلی بارگذاری نشده است.

en: Settings import failed: unexpected file content.
fa_IR: درون ریزی تنظیمات انجام نشد:محتوای فایل غیرمنتظره.

en: Settings import failed: you do not have the permissions to do this.
fa_IR: درون ریزی تنظیمات انجام نشد:شما مجوز انجام این کار را ندارید.

en: Settings imported and saved.
fa_IR: تنظیمات درون ریزی و ذخیره شد.

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Should only be used with Cloudflare's flexible SSL feature. URLs of static files (CSS, JS, images) will be rewritten to use // instead of http:// or https://.
fa_IR: فقط باید با ویژگی SSL قابل انعطاف کلودفلیر استفاده شود. URL های فایل های ثابت (CSS ، JS ، تصاویر) برای استفاده از // به جایhttp:// یا https://بازنویسی می شوند.

en: Show Sidebar
fa_IR: نمایش نوار کناری

en: Sitemap preload: %d pages have been cached.
fa_IR: پیش بارگذاری نقشه سایت: %d صفحه کش شده است.

en: Sitemap preload: %d uncached pages have now been preloaded. (refresh to see progress)
fa_IR: پیش بارگذاری نقشه سایت: %d صفحه کش نشده فعلا بارگیری شده است. (برای دیدن پیشرفت تازه سازی کنید)

en: Sorry! Adding /(.*) in Advanced Rules > Never Cache URL(s) was not saved because it disables caching and optimizations for every page on your site.
fa_IR: متاسفیم! افزودن /(.*) در قوانین پیشرفته > کش نکردن URLها، ذخیره نشد زیرا کش و بهینه سازی را برای هر صفحه در سایت شما غیرفعال می‌کند.

en: Sorry, you are not allowed to do that.
fa_IR: با عرض پوزش ، شما مجاز به انجام این کار نیستید.

en: Sorry, you are not allowed to install plugins on this site.
fa_IR: با عرض پوزش ، شما مجاز به نصب افزونه در این سایت نیستید.

en: Source logger must be configured before running a migration
fa_IR: منبع ورود باید قبل از اجرای مهاجرت پیکربندی شود

en: Source store must be configured before running a migration
fa_IR: منبع ذخیره باید قبل از اجرای مهاجرت پیکربندی شود

en: Spam Comments
fa_IR: نظرات هرزنامه

en: Spam and trashed comments will be permanently deleted.
fa_IR: نظرات هرزنامه و حذف شده برای همیشه حذف می شوند.

en: Specify CSS filenames, IDs or classes that should not be removed (one per line).
fa_IR: نام فایل‌ها ، شناسه‌ها یا کلاس‌های CSS را که نباید حذف شوند، مشخص کنید (یک مورد در هر خط).

en: Specify URL(s) of files that should not get served via CDN (one per line).
fa_IR: URL (های) فایل هایی را که نباید از طریق CDN (یکی در هر خط) خدمت بگیرند، مشخص کنید.

en: Specify URLs of CSS files to be excluded from minification (one per line).
fa_IR: آدرس‌های URL فایل‌های CSS را که باید از فشرده سازی مستثنی شوند ، مشخص کنید (یک مورد در هر خط).

en: Specify URLs of JavaScript files to be excluded from minification and concatenation (one per line).
fa_IR: URL های فایل های جاوا اسکریپت را مشخص کنید تا از فشرده سازی و الحاق (یکی در هر خط) حذف شود.

en: Specify URLs of pages or posts that should never be cached (one per line)
fa_IR: نشانی های UR صفحات یا پست هایی را که هرگز نباید در کش ذخیره شوند (یک در هر خط) مشخص کنید

en: Specify URLs or keywords of JavaScript files to be excluded from defer (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: URL ها یا کلمات کلیدی فایل های جاوااسکریپت را مشخص کنید تا از تعویق (یکی در هر خط) مستثنی شوند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify URLs or keywords that can identify inline or JavaScript files to be excluded from delaying execution (one per line).
fa_IR: URL‌ها یا کلمات کلیدی را که می‌توانند فایل‌های اینلاین یا جاوا اسکریپت را شناسایی کنند تا از تأخیر اجرا مستثنی شوند را مشخص کنید (یکی در هر خط).

en: Specify URLs to be excluded from the preload feature (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: URLهایی که باید از ویژگی پیش‌بارگیری مستثنی شوند را مشخص کنید. (یکی در هر خط). %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify URLs you always want purged from cache whenever you update any post or page (one per line)
fa_IR: هر زمان که هر پست یا صفحه را به روز می کنید URL هایی را که می خواهید همیشه از کش پاک شوند را مشخص کنید

en: Specify external hosts to be prefetched (no <code>http:</code>, one per line)
fa_IR: میزبان های خارجی را برای پیش واکشی مشخص کنید (بدون <code> http: </code> ، یکی برای هر خط )

en: Specify full or partial IDs of cookies that, when set in the visitor's browser, should prevent a page from getting cached (one per line)
fa_IR: شناسه های کامل یا جزئی کوکی ها را مشخص کنید ، اگر در مرورگر بازدید کننده تنظیم شوند ، نباید از کش یک صفحه جلوگیری کنید (یکی در هر خط)

en: Specify keywords (e.g. image filename, CSS filename, CSS class, domain) from the image or iframe code to be excluded (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: کلمات کلیدی (مانند نام فایل تصویر، نام فایل CSS، کلاس CSS، دامنه) را از تصویر یا کد iframe برای حذف مشخص کنید (یکی در هر خط). %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify patterns of inline JavaScript to be excluded from concatenation (one per line). %1$sMore info%2$s
fa_IR: الگوهای جاوا اسکریپت درون خطی را مشخص کنید تا از الحاق (یکی در هر خط) مستثنی شود. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Specify query strings for caching (one per line)
fa_IR: رشته های کوئری را برای کش مشخص کنید (یکی در هر خط)

en: Specify the CNAME(s) below
fa_IR: مشخص نمودن CNAME(ها) در زیر

en: Specify time after which the global cache is cleared<br>(0 = unlimited )
fa_IR: زمانی را مشخص کنید که کش عمومی پاک شود <br> (0 = نامحدود)

en: Specify urls of the font files to be preloaded (one per line). Fonts must be hosted on your own domain, or the domain you have specified on the CDN tab.
fa_IR: آدرس url های فایل های فونت را که باید از قبل بارگیری شود مشخص کنید (برای هر خط یک عدد). فونت ها باید در دامنه خود شما یا دامنه ای که در زبانه CDN مشخص کرده اید ، میزبانی شوند.

en: Specify user agent strings that should never see cached pages (one per line)
fa_IR: رشته های عامل کاربر را مشخص کنید که هرگز نباید صفحات کش شده را ببینند (یکی در هر خط)

en: Speed Up More Websites
fa_IR: تسریع وب سایت های بیشتر

en: Speed Up Your Website With Lighter Images
fa_IR: سرعت وب سایت خود را با تصاویر سبک‌تر، افزایش دهید

en: Speed Up Your Website, Instantly
fa_IR: سرعت وب سایت خود را فوراً افزایش دهید

en: Speed up your website and boost your SEO by reducing image file sizes without losing quality with Imagify.
fa_IR: وب سایت خود را سرعت بخشید و با کاهش اندازه فایل های تصویری بدون از دست دادن کیفیت با Imagify ، سئو خود را افزایش دهید.

en: Speed up your website thanks to:
fa_IR: سرعت بخشیدن به وب سایت خود :

en: Speed up your website with RocketCDN, WP Rocket’s Content Delivery Network!
fa_IR: وب سایت خود را با RocketCDN ، شبکه تحویل محتوای راکت سرعت ببخشید!

en: Speed up your website with RocketCDN, WP Rocket’s Content Delivery Network.
fa_IR: وب سایت خود را با RocketCDN ، شبکه تحویل محتوای راکت تسریع کنید.

en: Speed your site for mobile visitors.
fa_IR: سرعت سایت خود را برای بازدیدکنندگان موبایل افزایش دهید.

en: Started processing action %s
fa_IR: اقدام پردازش %s آغاز شد

en: Static Files
fa_IR: فایل های استاتیک

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Stay with the old option
fa_IR: تنظیمات قدیمی

en: Still cannot find a solution?
fa_IR: هنوز نمی توانید راه حلی پیدا کنید؟

en: Stop Preload
fa_IR: توقف بارگذاری

en: Stopped the insanity for %d second | Stopped the insanity for %d seconds
fa_IR[0]: برای %d ثانیه متوقف کرد
fa_IR[1]: برای %d ثانیه متوقف کرد

en: Submit a ticket and get help from our friendly and knowledgeable Rocketeers.
fa_IR: تیکتی ارسال کرده و از پشتیبانی دوستانه راکت بهره مند شوید.

en: Successfully canceled action: %s
fa_IR: اقدام با موفقیت لغو شد: %s

en: Successfully executed action: %s
fa_IR: اقدام با موفقیت انجام شد: %s

en: Successfully processed change for action: %s
fa_IR: تغییر با موفقیت برای اقدام پردازش شد: %s

[ctx: Sucuri]
en: Find your API key
fa_IR: یافتن کلید API شما

[ctx: Sucuri]
en: Firewall API key (for plugin), must be in format {32 characters}/{32 characters}:
fa_IR: کلید API فایروال (برای افزونه)، باید در فرمت {32 characters}/{32 characters} باشد:

en: Sucuri Add-on: The API key for the Sucuri firewall must be in format <code>{32 characters}/{32 characters}</code>.
fa_IR: افزودنی Sucuri: کلید API برای فایروال Sucuri باید در فرمت <code>{32 characters}/{32 characters}</code> باشد.

en: Sucuri cache purge error: %s
fa_IR: خطای پاکسازی کش Sucuri: %s

en: Sucuri credentials
fa_IR: اعتبار Sucuri

en: Sucuri firewall API key is invalid.
fa_IR: کلید API فایروال Sucuri نامعتبر است.

en: Sucuri firewall API key was not found.
fa_IR: کلید API فایروال Sucuri یافت نشد.

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Synchronize Sucuri cache with this add-on.
fa_IR: کش Sucuri را با این افزونه هماهنگ کنید.

en: Tables
fa_IR: جداول

en: Take advantage of %1$s to speed up more websites:%2$s get a %3$s%4$s off%5$s for %3$supgrading your license to %6$s!%5$s
fa_IR: از %1$s برای افزایش سرعت وب‌سایت‌های بیشتر استفاده کنید: %2$s دریافت %3$s%4$s تخفیف%5$s برای %3$sارتقای لایسنس به %6$s!%5$s

en: Temporarily activate development mode on your website. This setting will automatically turn off after 3 hours. %1$sLearn more%2$s
fa_IR: حالت توسعه را به طور موقت در وب سایت خود فعال کنید. این تنظیم پس از 3 ساعت به طور خودکار خاموش می شود. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Test and Improve Google Core Web Vitals for WordPress.
fa_IR: کور وب وایتال گوگل را برای وردپرس آزمایش کرده و بهبود دهید.

en: Thank you!
fa_IR: متشکرم!

en: The %s class can only be run within WP CLI.
fa_IR: کلاس %s فقط می تواند در WP CLI اجرا شود.

en: The Easiest Way to Protect Your Website
fa_IR: ساده ترین راه برای محافظت از وب سایت شما

en: The Optimize CSS Delivery feature is disabled.
fa_IR: ویژگی بهینه سازی تحویل CSS غیرفعال است.

en: The Remove Unused CSS and Load CSS asynchronously features are great options to address the PageSpeed Insights recommendations and improve your website performance.
fa_IR: ویژگی‌های حذف CSS استفاده نشده و بارگیری ناهمزمان CSS گزینه‌های عالی برای رسیدگی به توصیه‌های PageSpeed ​​Insights و بهبود عملکرد وب‌سایت شما هستند.

en: The SEO Framework XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت The SEO Framework XML

en: The Safe Mode mode prevents all internal scripts from being delayed.
fa_IR: حالت ایمن از تاخیر در تمام اسکریپت‌های داخلی جلوگیری می‌کند.

en: The Sucuri cache is being cleared. Note that it may take up to two minutes for it to be fully flushed.
fa_IR: کش Sucuri در حال پاک شدن است. توجه داشته باشید که ممکن است دو دقیقه طول بکشد تا کاملاً انجام شود.

en: The Sucuri firewall API returned an unknown error.
fa_IR: API فایروال Sucuri یک خطای ناشناخته را بازگرداند.

en: The Sucuri firewall API returned the following error: %s | The Sucuri firewall API returned the following errors: %s
fa_IR[0]: API فایروال Sucuri خطای زیر را بازگرداند: %s
fa_IR[1]: API فایروال Sucuri خطای زیر را بازگرداند: %s

en: The WP_CACHE constant needs to be set to true for WP Rocket cache to work properly
fa_IR: برای عملکرد صحیح کش راکت باید ثابت WP_CACHE تنظیم شود

en: The action's schedule frequency.
fa_IR: دوره برنامه اقدام.

en: The best WordPress performance plugin.
fa_IR: بهترین افزونه برای بهبود عملکرد وردپرس.

en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s!
fa_IR: کلاس خوانده شده %1$s  از نسخه %2$s! <strong> منسوخ شد </strong>!

en: The called class %1$s is <strong>deprecated</strong> since version %2$s! Use %3$s instead.
fa_IR: کلاس خوانده شده %1$s  از نسخه %2$s! <strong> منسوخ شد </strong>! در عوض از %3$s  استفاده کنید.

en: The change is already applied to the plugin settings. If you were using the CNAME in your code, make sure to update it to: %1$s.
fa_IR: این تغییر قبلاً در تنظیمات افزونه اعمال شده است. اگر از CNAME در کد خود استفاده می‌کردید، حتماً آن را به %1$s به‌روزرسانی کنید.

en: The claim has been lost. Aborting current batch.
fa_IR: درخواست از بین رفته است. لغو دسته فعلی.

en: The date/time the action is/was scheduled to run.
fa_IR: تاریخ/زمان اجرای برنامه/قرار بود اجرا شود.

en: The debug file could not be deleted.
fa_IR: فایل اشکال زدایی حذف نشد.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br/>Allowed font extensions: otf, ttf, svg, woff, woff2.
fa_IR: قسمت دامنه URL به طور خودکار سلب می شود. <br/> پسوندهای فونت مجاز: otf، ttf، svg، woff، woff2.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to address multiple URLs under a given path.
fa_IR: قسمت دامنه URL به طور خودکار سلب خواهد شد. <br> از (.*) wildcards برای آدرس دهی چندین URL در یک مسیر مشخص استفاده کنید.

en: The domain part of the URL will be stripped automatically.<br>Use (.*) wildcards to exclude all files of a given file type located at a specific path.
fa_IR: قسمت دامنه URL به طور خودکار سلب خواهد شد. <br> از  (.*) wildcards استفاده کنید تا تمام فایل های یک نوع فایل داده شده را در یک مسیر خاص حذف کنید.

en: The following code should have been written to this file:
fa_IR: کد زیر باید در این فایل نوشته شده باشد:

en: The following pattern is invalid and has been removed: | The following patterns are invalid and have been removed:
fa_IR[0]: الگوهای زیر معتبر نیستند و حذف شده اند:
fa_IR[1]: الگوهای زیر معتبر نیستند و حذف شده اند:

en: The following scheduled event failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended: | The following scheduled events failed to run. This may indicate the CRON system is not running properly, which can prevent some WP Rocket features from working as intended:
fa_IR[0]: رویداد برنامه ریزی شده زیر اجرا نشد. ممکن است سیستم CRON به درستی کار نمی‌کند ، که می تواند از عملکرد برخی از ویژگی های راکت طبق برنامه جلوگیری کند:
fa_IR[1]: رویداد برنامه ریزی شده زیر اجرا نشد. ممکن است سیستم CRON به درستی کار نمی‌کند ، که می تواند از عملکرد برخی از ویژگی های راکت طبق برنامه جلوگیری کند:

en: The group "%s" does not exist. | The groups "%s" do not exist.
fa_IR[0]: گروه "%s" وجود ندارد.
fa_IR[1]: کاربر وجود ندارد.

en: The log file could not be read.
fa_IR: فایل گزارش قابل خواندن نیست.

en: The log file does not exist.
fa_IR: فایل گزارش موجود نیست.

en: The logs are not saved into a file.
fa_IR: گزارش ها در فایلی ذخیره نمی شوند.

en: The next queue will begin processing in approximately %d seconds.
fa_IR: پردازش صف بعدی حدودا %d ثانیه بعد آغاز می شود.

en: The provided license data are not valid.
fa_IR: داده های لایسنس ارائه شده معتبر نیستند.

en: The value type for the JSON partial matching is not supported. Must be either integer, boolean, double or string. %s type provided.
fa_IR: نوع مقدار برای تطابق جزئی JSON پشتیبانی نمی‌شود. باید عدد صحیح، بولیین، دوتایی یا رشته‌ای باشد. نوع %s ارائه شده است.

en: Themes
fa_IR: قالب

en: There are too many concurrent batches, but the run is forced to continue.
fa_IR: دسته های همزمان بسیار زیاد است ، اما اجرا مجبور به ادامه است.

en: There are too many concurrent batches.
fa_IR: دسته های همزمان بسیار زیاد است.

en: There seems to be an issue validating your license. Please see the error message below. | There seems to be an issue validating your license. You can see the error messages below.
fa_IR[0]: به نظر می رسد مشکلی در تأیید لایسنس شما وجود دارد. لطفاً پیام خطا را در زیر مشاهده کنید.
fa_IR[1]: به نظر می رسد مشکلی در تأیید لایسنس شما وجود دارد. لطفاً پیام خطا را در زیر مشاهده کنید.

en: There was a failure fetching this action
fa_IR: در واکشی این اقدام خطایی رخ داد

en: There was a failure fetching this action: %s
fa_IR: در واکشی این اقدام خطایی رخ داد: %s

en: There was a failure scheduling the next instance of this action: %s
fa_IR: هنگام برنامه ریزی نمونه بعدی این اقدام ، خطایی رخ داد: %s

en: There was an error deleting an action: %s
fa_IR: هنگام حذف یک اقدام خطایی روی داد: %s

en: There was an error running the action scheduler: %s
fa_IR: هنگام اجرای زمانبندی اقدام خطایی روی داد: %s

en: These features will be %1$sautomatically disabled on %3$s%2$s.
fa_IR: این ویژگی‌ها %1$sبه‌طور خودکار در %3$s%2$s غیرفعال خواهند شد.

en: This action appears to be consistently failing. A new instance will not be scheduled.
fa_IR: به نظر می‌رسد این اقدام مداوم ناموفق است. نمونه جدیدی برنامه ریزی نمی‌شود.

en: This action will clear all the cache files.
fa_IR: این اقدام تمام فایل‌های کش را پاک می‌کند.

en: This action will clear and preload all the cache files.
fa_IR: این اقدام تمام فایل‌های کش را پاک و پیش بارگذاری می‌کند.

en: This action will clear the Critical Images and Lazily Rendered Content.
fa_IR: این عمل تصاویر بحرانی و محتوای رندر شده Lazily را پاک می‌کند.

en: This action will clear the used CSS files.
fa_IR: این اقدام فایل‌های CSS استفاده شده را پاک می‌کند.

en: This can significantly improve your loading time if you have a lot of YouTube videos on a page.
fa_IR: اگر تعداد زیادی ویدئوی یوتیوب در یک صفحه داشته باشید ، این مورد می تواند زمان بارگیری شما را به میزان قابل توجهی بهبود بخشد.

en: This could break things!
fa_IR: این می تواند همه چیز را خراب کند!

en: This data will be deleted in %s.
fa_IR: این داده ها در %s حذف می شوند.

en: This feature is not available for non-public post types.
fa_IR: این ویژگی برای انواع پست‌های غیر عمومی در دسترس نیست.

en: This is a one-time action and this button will be removed afterwards. %1$sMore info%2$s
fa_IR: این یک اقدام یکبار مصرف است و پس از آن این دکمه برداشته خواهد شد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: This license key is not recognized.
fa_IR: این کلید لایسنس شناخته نمی شود.

en: This plugin blocks WP Rocket's caching and optimizations. Deactivate it and use %1$sEzoic's nameserver integration%2$s instead.
fa_IR: این افزونه کش و بهینه سازی راکت را مسدود می‌کند. آن را غیرفعال کنید و به جای آن از  %1$sEzoic's nameserver integration%2$s استفاده کنید.

en: This post uses specific Critical Path CSS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: این پست ازمسیر CSS بحرانی ویژه استفاده می‌کند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: This section shows details of Action Scheduler.
fa_IR: این بخش جزئیات برنامه ریزی اقدام را نشان می دهد.

en: This website is not allowed.
fa_IR: این وب سایت مجاز نیست.

en: This would help us to improve WP Rocket for you in the future.
fa_IR: این به ما کمک می‌کند راکت را برای شما در آینده بهبود ببخشیم.

en: To function properly, %1$s %2$s requires at least:
fa_IR: برای عملکرد صحیح ،%1$s %2$s حداقل به موارد زیر احتیاج دارد:

en: To guarantee fast websites, WP Rocket automatically applies 80% of web performance best practices.
fa_IR: برای تضمین وب سایت سریع ، راکت به طور خودکار 80% o از بهترین عملکردهای وب را اعمال می‌کند.

en: To learn more about the process check our %1$sdocumentation%2$s.
fa_IR: برای کسب اطلاعات بیشتر درباره فرآیند %1$sاسناد%2$s ما را بررسی کنید.

en: To resolve, please %1$scontact support%2$s.
fa_IR: برای حل این مشکل ، لطفاً %1$sباپشتیبانی تماس بگیرید%2$s.

en: To resolve, please contact support.
fa_IR: برای حل این مشکل ، لطفا با پشتیبانی تماس بگیرید.

en: To use RocketCDN, replace your CNAME with %1$s%2$s%3$s.
fa_IR: برای استفاده از RocketCDN ، CNAME خود را با %1$s%2$s%3$s جایگزین کنید.

en: Tools
fa_IR: ابزارها

en: Transients
fa_IR: گذرا

en: Transients Cleanup
fa_IR: پاکسازی گذرا

en: Transients are temporary options; they are safe to remove. They will be automatically regenerated as your plugins require them.
fa_IR: گذرا گزینه های موقتی است. حذف آنها بی خطر است. اگر افزونه های شما به آنها احتیاج داشته باشند به طور خودکار بازسازی می شوند.

en: Trashed Comments
fa_IR: نظرات حذف شده

en: Trashed Posts
fa_IR: پست های حذف شده

en: Troubleshoot: %1$sHow to make system files writeable%2$s
fa_IR: عیب یابی:%1$s نحوه ایجاد فایل های سیستم برای نوشتن %2$s

en: Troubleshooting
fa_IR: عیب یابی

en: Troubleshooting Display Issues with File Optimization
fa_IR: عیب یابی مشکلات نمایش با بهینه سازی فایل

en: Try clicking %1$sSave Changes%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
fa_IR: روی %1$sذخیره تغییرات%2$s در زیر کلیک کنید.در صورت ادامه خطا ،%3$sاین راهنما %4$s را دنبال کنید.

en: Try clicking %1$sValidate License%2$s below. If the error persists, follow %3$sthis guide%4$s.
fa_IR: روی %1$s تأیید لایسنس %2$s در زیر کلیک کنید. اگر خطا ادامه داشت، %3$sاین راهنما%4$s را دنبال کنید.

en: Turn on Remove Unused CSS
fa_IR: فعال سازی حذف CSS استفاده نشده

en: Tutorials
fa_IR: آموزش ها

en: URLs to prefetch
fa_IR: URL ها برای پیش واکشی

en: Unable to claim actions. Database error.
fa_IR: درخواست اقدامات ممکن نیست. خطای پایگاه داده.

en: Unable to claim actions. Database error: %s.
fa_IR: امکان درخواست اقدام نیست. خطای پایگاه داده: %s.

en: Unable to mark failure on action %s. Database error.
fa_IR: شکست در اقدام %s علامت گذاری نمی شود. خطای پایگاه داده.

en: Unable to release actions from claim id %d.
fa_IR: حذف اقدام از شناسه درخواست %d ممکن نیست.

en: Unable to remove source migrated action %s
fa_IR: حذف اقدام منتقل شده منبع %s امکان پذیر نیست

en: Unable to save action.
fa_IR: اقدام ذخیره نمی شود.

en: Unable to unlock claim %s. Database error.
fa_IR: قفل درخواست %s باز نشد. خطای پایگاه داده.

en: Unable to unlock claim on action %s. Database error.
fa_IR: قفل درخواست اقدام %s باز نشد. خطای پایگاه داده.

en: Unable to update the status of action %1$d to %2$s.
fa_IR: وضعیت اقدام %1$d به %2$s به‌روزرسانی نشد.

en: Unavailable
fa_IR: غیر قابل دسترس

en: Unidentified action %s: we were unable to cancel this action. It may may have been deleted by another process.
fa_IR: اقدام ناشناس %s: نتوانستیم این اقدام را لغو کنیم. ممکن است با فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unidentified action %s: we were unable to delete this action. It may may have been deleted by another process.
fa_IR: اقدام ناشناس %s: نتوانستیم این اقدام را حذف کنیم. ممکن است با فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unidentified action %s: we were unable to determine the date of this action. It may may have been deleted by another process.
fa_IR: اقدام ناشناس %s: نتوانستیم تاریخ این اقدام را تعیین کنیم. ممکن است با فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having completed. It may may have been deleted by another process.
fa_IR: اقدام ناشناس %s: نتوانستیم این اقدام را به عنوان انجام شده علامت گذاری کنیم. ممکن است با فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unidentified action %s: we were unable to mark this action as having failed. It may may have been deleted by another process.
fa_IR: اقدام ناشناس %s: نتوانستیم این اقدام را به عنوان ناموفق علامت گذاری کنیم. ممکن است با فرآیند دیگری حذف شده باشد.

en: Unknown partial args matching value.
fa_IR: مقدار تطبیق آرگومان‌های partial ناشناخته.

en: Unknown status found for action.
fa_IR: وضعیت نامعلومی برای اقدام یافت شد.

en: Update Inclusion and Exclusion Lists
fa_IR: بروزرسانی لیست‌های شامل مستثنی

en: Update lists
fa_IR: بروز رسانی لیست‌ها

en: Upgrade now
fa_IR: ارتقا اکنون

en: Upgrade to %s
fa_IR: ارتقا به %s

en: Upgrade your %1$saccount%2$s or %3$stransfer your license%2$s to this domain.
fa_IR: ارتقا %1$sحساب%2$s یا %3$sانتقال لایسنس شما%2$s به این دامنه.

en: Upload file and import settings
fa_IR: آپلود فایل و درون ریزی تنظیمات

en: Use (.*) wildcards to detect parts of UA strings.
fa_IR: از (.*) wildcards برای شناسایی قسمتهایی از رشته های UA استفاده کنید.

en: Use a private browser to check your website's speed and visual appearance.
fa_IR: برای بررسی سرعت و ظاهر وب سایت خود از یک مرورگر خصوصی استفاده کنید.

en: Used CSS
fa_IR: CSS استفاده شده

en: User Cache
fa_IR: کش کاربر

en: User cache is great when you have user-specific or restricted content on your website.<br>%1$sLearn more%2$s
fa_IR: کش کاربر زمانی عالی است که محتوای مختص کاربر یا محدود شده در وب سایت خود داشته باشید.<br>%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Valid until %s only!
fa_IR: فقط تا %s معتبر است!

en: Validate License
fa_IR: اعتبارسنجی لایسنس

en: Varnish auto-purge will be automatically enabled once Varnish is enabled on your %s server.
fa_IR: هنگامی که Varnish در سرور %s شما فعال شود ، پاکسازی خودکار Varnish به طور خودکار فعال می شود.

en: Varnish cache will be purged each time WP Rocket clears its cache to ensure content is always up-to-date.<br>%1$sLearn more%2$s
fa_IR: هر بار که راکت کش خود را پاک می‌کند کش Varnish پاک میشود تا اطمینان حاصل شود که محتوای آن به روز است.<br>%1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Version:
fa_IR: نسخه:

en: View Action
fa_IR: مشاهده اقدام

en: View my account
fa_IR: مشاهده حساب من

[ctx: WP Critical CSS compatibility]
en: Load CSS asynchronously is currently handled by the %1$s plugin. If you want to use WP Rocket’s load CSS asynchronously option, disable the %1$s plugin.
fa_IR: بارگیری ناهمزمان CSS در حال حاضر توسط افزونه %1$s مدیریت می‌شود. اگر می‌خواهید از گزینه بارگذاری ناهمزمان CSS افزونه راکت استفاده کنید، افزونه %1$s را غیرفعال کنید.

en: WP Media
fa_IR: رسانه وردپرس

en: WP Rocket
fa_IR: افزونه راکت

en: WP Rocket Expired Cache Interval
fa_IR: فاصله انقضای کش راکت

en: WP Rocket Footer JS is not an official add-on. It prevents some options in WP Rocket from working correctly. Please deactivate it if you have problems.
fa_IR: WP Rocket Footer JS یک افزونه رسمی نیست. از کارکرد صحیح برخی گزینه ها در راکت جلوگیری می‌کند. لطفاً اگر مشکلی دارید آن را غیرفعال کنید.

en: WP Rocket Options
fa_IR: تنظیمات راکت

en: WP Rocket Preload pending jobs
fa_IR: پیش بارگذاری کارهای معلق راکت

en: WP Rocket Preload revert stuck failed jobs
fa_IR: پیش بارگذاری بازگرداندن کارهای ناموفق گیر کرده راکت

en: WP Rocket Settings
fa_IR: تنظیمات راکت

en: WP Rocket clear failed jobs
fa_IR: راکت کارهای ناموفق را پاک کرد

en: WP Rocket integration: the CDN option is %1$sautomatically configured%2$s in our plugin
fa_IR: ادغام راکت : گزینه CDN٪%1$sپیکربندی خودکار%2$s در افزونه ما پیکربندی شده است

en: WP Rocket is now activated and already working for you.
fa_IR: راکت اکنون فعال و آماده استفاده شما میباشد.

en: WP Rocket is the easiest way to make your WordPress website faster and boost your Google PageSpeed score. Get more traffic, better engagement, and higher conversions effortlessly.
fa_IR: افزونه راکت ساده‌ترین راه برای سریع‌تر کردن وب‌سایت وردپرس و افزایش امتیاز Google PageSpeed ​​است. ترافیک بیشتر، تعامل بهتر و تبدیل های بالاتر را دریافت کنید.

en: WP Rocket license type
fa_IR: نوع لایسنس افزونه راکت

en: WP Rocket now collects these metrics from your website:
fa_IR: راکت اکنون این معیارها را از وب سایت شما جمع آوری می‌کند:

en: WP Rocket process on submit jobs
fa_IR: پروسه راکت در ارسال کارها

en: WP Rocket process pending jobs
fa_IR: راکت کارهای معلق را پردازش می‌کند

en: WP Rocket was not able to automatically validate your license.
fa_IR: راکت قادر به تایید خودکار لایسنس شما نبود.

en: WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images.
fa_IR: راکت فایل های کش جداگانه ای را برای ارائه تصاویر WebP شما ایجاد می‌کند.

en: WP Rocket will never transmit any domain names or email addresses (except for license validation), IP addresses, or third-party API keys.
fa_IR: راکت هرگز هیچ نام دامنه یا آدرس ایمیل (به جز اعتبار سنجی لایسنس) ، آدرس IP یا کلیدهای API شخص ثالث را انتقال نمی دهد.

en: WP Rocket:
fa_IR: راکت:

en: WP_CACHE is not set
fa_IR: WP_CACHE تنظیم نشده است

en: WP_CACHE is set to false
fa_IR: WP_CACHE روی false تنظیم شده است

en: WP_CACHE is set to true
fa_IR: WP_CACHE روی true تنظیم شده است

en: WP_CACHE value
fa_IR: مقدار WP_CACHE

en: Watch the video
fa_IR: مشاهده ویدئو

en: We also enable options that provide immediate benefits to your website.
fa_IR: ما همچنین گزینه هایی را که باعث تسریع فوری وب سایت شما میشود را فراهم می کنیم.

en: We automatically detected the sitemap generated by the %s plugin. You can check the option to preload it.
fa_IR: ما به طور خودکار نقشه سایت ایجاد شده توسط افزونه %s را شناسایی کردیم. می توانید تنظیمات را برای بارگیری آن بررسی کنید.

en: We could not fetch the current price because RocketCDN API returned an unexpected error code.
fa_IR: قیمت فعلی واکشی نشد زیرا RocketCDN API یک کد خطای غیرمنتظره را برگرداند.

en: We couldn't generate the used CSS because you're using a nulled version of WP Rocket. You need an active license to use the Remove Unused CSS feature and further improve your website's performance.
fa_IR: ما نتوانستیم CSS استفاده شده را ایجاد کنیم زیرا شما از نسخه نال شده راکت استفاده می‌کنید. برای استفاده از قابلیت حذف CSS استفاده نشده و بهبود بیشتر عملکرد وب سایت خود، به یک لایسنس فعال نیاز دارید.

en: We highly recommend the %1$supdated Remove Unused CSS%2$s for a better CSS optimization. Load CSS Asynchronously is always available as a back-up.
fa_IR: برای بهینه‌سازی بهتر سی اس اس ، %1$sبروز رسانی حذف CSS استفاده نشده%2$s را به شدت توصیه می‌کنیم. بارگیری ناهمزمان CSS همیشه به عنوان پشتیبان در دسترس است.

en: We suggest enabling %1$sPreload%2$s for the fastest results.
fa_IR: پیشنهاد می‌کنیم %1$sپیش بارگذاری%2$s را برای نتایج سریع فعال کنید.

en: We've updated your RocketCDN CNAME from %1$s to %2$s.
fa_IR: ما RocketCDN CNAME شما را از %1$s به %2$s به‌روزرسانی کرده‌ایم.

en: WebP Compatibility
fa_IR: سازگاری با WebP

en: WebP cache is disabled by filter.
fa_IR: کش WebP توسط فیلتر غیرفعال می شود.

en: Websites
fa_IR: وبسایت‌ها

en: Weekly
fa_IR: هفته ای

en: What WP Rocket Does For You By Default
fa_IR: آنچه راکت پیش فرض برای شما انجام می دهد

en: What info will we collect?
fa_IR: چه اطلاعاتی جمع آوری خواهیم کرد؟

en: When using the Delay JavaScript feature, you might notice that some elements in the viewport take time to appear.
fa_IR: هنگام استفاده از ویژگی تاخیر جاوا اسکریپت، ممکن است ظاهر شدن برخی از المان‌ها در پورت مشاهده زمان ببرد.

en: When you enable preloading WP Rocket will automatically detect your sitemaps and save all URLs to the database. The plugin will make sure that your cache is always preloaded.
fa_IR: وقتی پیش بارگذاری را فعال می کنید، افزونه راکت به طور خودکار نقشه‌های سایت شما را شناسایی می‌کند و همه URL‌ها را در پایگاه داده ذخیره می‌کند. این افزونه مطمئن می‌شود که کش شما همیشه از قبل بارگذاری شده است.

en: Which WP Rocket settings are active
fa_IR: کدام تنظیمات راکت فعال هستند

en: WordPress
fa_IR: وردپرس

en: WordPress %1$s. To use this WP Rocket version, please upgrade WordPress to version %1$s or higher.
fa_IR: وردپرس %1$s. برای استفاده از این نسخه راکت ، لطفا وردپرس را به نسخه %1$s یا بالاتر ارتقا دهید.

en: WordPress multisite:
fa_IR: وردپرس شبکه:

en: WordPress version number:
fa_IR: نسخه وردپرس:

en: Would you allow WP Rocket to collect non-sensitive diagnostic data from this website?
fa_IR: آیا به راکت اجازه می دهید داده های تشخیصی غیر حساس را از این وب سایت جمع آوری کند؟

en: Yes, allow
fa_IR: بله ، اجازه میدهم

en: Yes, apply "%1$sSafe Mode%2$s"
fa_IR: بله اعمال "%1$sحالت ایمن%2$s"

en: Yoast SEO XML sitemap
fa_IR: نقشه سایت Yoast SEO XML

en: You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. If you want WP Rocket to serve them for you, activate this option. %2$sMore info%3$s
fa_IR[0]: شما از %1$s برای تبدیل تصاویر به WebP استفاده می کنید. اگر می خواهید راکت آنها را برای شما ارائه کند ، این گزینه را فعال کنید. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s
fa_IR[1]: شما از %1$s برای تبدیل تصاویر به WebP استفاده می کنید. اگر می خواهید راکت آنها را برای شما ارائه کند ، این گزینه را فعال کنید. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s

en: You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s | You are using %1$s to convert images to WebP. WP Rocket will create separate cache files to serve your WebP images. %2$sMore info%3$s
fa_IR[0]: شما از %1$s برای تبدیل تصاویر به WebP استفاده می کنید. راکت فایل های کش جداگانه ای را برای ارائه تصاویر WebP شما ایجاد می‌کند. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s
fa_IR[1]: شما از %1$s برای تبدیل تصاویر به WebP استفاده می کنید. راکت فایل های کش جداگانه ای را برای ارائه تصاویر WebP شما ایجاد می‌کند. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s

en: You are using %1$s to serve WebP images so you do not need to enable this option. %2$sMore info%3$s %4$s If you prefer to have WP Rocket serve WebP for you instead, please disable WebP display in %1$s. | You are using %1$s to serve WebP images so you do not need to enable this option. %2$sMore info%3$s %4$s If you prefer to have WP Rocket serve WebP for you instead, please disable WebP display in %1$s.
fa_IR[0]: شما از %1$s برای ارائه تصاویر WebP استفاده می‌کنید، بنابراین نیازی به فعال کردن این گزینه ندارید. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s %4$s اگر ترجیح می‌دهید افزونه راکت WebP را برای شما ارائه کند، لطفاً نمایش WebP را در %1$s غیرفعال کنید.
fa_IR[1]: شما از %1$s برای ارائه تصاویر WebP استفاده می‌کنید، بنابراین نیازی به فعال کردن این گزینه ندارید. %2$sاطلاعات بیشتر%3$s %4$s اگر ترجیح می‌دهید افزونه راکت WebP را برای شما ارائه کند، لطفاً نمایش WebP را در %1$s غیرفعال کنید.

en: You can no longer use the Remove Unused CSS or Load CSS asynchronously options.
fa_IR: دیگر نمی‌توانید از گزینه های حذف CSS استفاده نشده یا بارگیری ناهمزمان CSS استفاده کنید.

en: You can rollback to the previous major version here.%sThen send us a support request.
fa_IR: می توانید در اینجا به نسخه اصلی قبلی برگردید. %s سپس درخواست پشتیبانی برای ما ارسال کنید.

en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license (you will only pay the price difference between your current and new licenses).
fa_IR: با به روزرسانی لایسنس خود می توانید از راکت در وب سایت های بیشتری استفاده کنید (فقط تفاوت قیمت لایسنس فعلی و جدید را پرداخت خواهید کرد).

en: You can use WP Rocket on more websites by upgrading your license. To upgrade, simply pay the %1$sprice difference%2$s between your current and new licenses, as shown below.
fa_IR: با به روزرسانی لایسنس خود می توانید از راکت در وب سایت های بیشتری استفاده کنید. برای ارتقا ، به سادگی%1$sتفاوت قیمت%2$s بیین لایسنس فعلی و جدید خود را همانطور که در زیر نشان داده شده است پرداخت کنید.

en: You have added as many sites as your current license allows.
fa_IR: شما به اندازه لایسنس کنونی سایت خود را اضافه کرده اید.

en: You have not activated logged-in user cache.
fa_IR: شما کش کاربران وارد شده (لاگین کرده) به سایت را فعال نکرده‌اید.

en: You need a valid license to continue using this feature. %1$sRenew now%2$s before losing access.
fa_IR: برای ادامه استفاده از این ویژگی به یک لایسنس معتبر نیاز دارید. قبل از دست دادن دسترسی، %1$sتمدید%2$s کنید.

en: You need an %1$sactive license to continue optimizing your CSS delivery%2$s.
fa_IR: برای ادامه بهینه سازی تحویل سی اس اس خود %1$sبه یک لایسنس فعال نیاز دارید%2$s.

en: You need an %1$sactive license%2$s to keep optimizing your CSS delivery, which addresses a PageSpeed Insights recommendation and improves your page performance.
fa_IR: برای ادامه بهینه سازی تحویل CSS خود به یک %1$sلایسنس فعال%2$s نیاز دارید که به توصیه PageSpeed ​​Insights پاسخ می‌دهد و عملکرد صفحه شما را بهبود می بخشد.

en: You need an active license to enable this option. %1$sMore info%2$s.
fa_IR: برای فعال کردن این گزینه به یک لایسنس فعال نیاز دارید. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s.

en: You need an active license to enable this option. %1$sRenew now%2$s.
fa_IR: برای فعال کردن این گزینه به یک لایسنس فعال نیاز دارید. %1$sتمدید%2$s.

en: You need an active license to get the latest version of the lists from our server.
fa_IR: برای دریافت آخرین نسخه لیست‌ها از سرور ما به یک لایسنس فعال نیاز دارید.

en: You should either disable Cloudflare APO or check with the theme/plugin requiring the use of “Dynamic Cookies Cache” developers for an alternative way to be page-cache friendly. %1$sMore info%2$s
fa_IR: باید Cloudflare APO را غیرفعال کنید یا قالب/افزونه‌ای را بررسی کنید که به توسعه‌دهندگان "کش کوکی‌های پویا" نیاز دارد تا راهی جایگزین برای سازگاری با کش صفحه باشد. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: You will soon lose access to some features.
fa_IR: به زودی دسترسی به برخی از ویژگی ها را از دست خواهید داد.

en: Your %1$sWP Rocket license is about to expire%2$s: you will soon lose access to product updates and support.
fa_IR: لایسنس %1$s راکت شما به زودی منقضی می‌شود%2$s: به زودی دسترسی به به‌روزرسانی‌ها و پشتیبانی محصول را از دست خواهید داد.

en: Your Cloudflare credentials are invalid!
fa_IR: اعتبارنامه کلودفلیر شما معتبر نیست!

en: Your Cloudflare credentials are valid.
fa_IR: اعتبارنامه کلودفلیر شما معتبر است.

en: Your Divi template was updated. Clear the Used CSS if the layout, design or CSS styles were changed.
fa_IR: تمپلیت Divi شما به روز شد. اگر طرح‌بندی، طراحی یا استایل‌های CSS تغییر کرد، CSS مورد استفاده را پاک کنید.

en: Your RocketCDN subscription is currently active.
fa_IR: اشتراک RocketCDN شما فعال است.

en: Your WP Rocket license is expired!
fa_IR: لایسنس راکت شما منقضی شده است!

en: Your installation seems to be missing core Kinsta files managing Cache clearing, which will prevent your Kinsta installation and WP Rocket from working correctly. Please get in touch with Kinsta support through your %1$sMyKinsta%2$s account to resolve this issue.
fa_IR: ظاهرا نصب فاقد فایل‌های اصلی Kinsta است که پاکسازی کش را مدیریت می‌کنند. این کار از کارکرد صحیح نصب Kinsta و افزونه راکت جلوگیری می‌کند. لطفاً برای حل این مشکل از طریق حساب %1$sMyKinsta%2$s خود با پشتیبانی Kinsta تماس بگیرید.

en: Your license is not valid.
fa_IR: لایسنس شما معتبر نیست.

en: Your site is hosted on %s, we have enabled Varnish auto-purge for compatibility.
fa_IR: سایت شما در %s میزبانی شده است ، ما امکان پاکسازی خودکار Varnish را برای سازگاری فعال کرده ایم.

en: Your site is now using mobile-specific critical path CSS. %1$sMore info%2$s
fa_IR: سایت شما اکنون از CSS مسیر بحرانی ویژه تلفن همراه استفاده می‌کند. %1$sاطلاعات بیشتر%2$s

en: Your site is using the official Cloudflare plugin. We have enabled Cloudflare auto-purge for compatibility. If you have APO activated, it is also compatible.
fa_IR: سایت شما از افزونه رسمی Cloudflare استفاده می کند. ما پاکسازی خودکار Cloudflare را برای سازگاری فعال کرده ایم. اگر APO را فعال کرده اید، سازگار است.

en: Your website could be much faster if it could take advantage of our %1$snew features and enhancements%2$s. 🚀
fa_IR: وب‌سایت شما اگر بتواند از ویژگی‌ها و پیشرفت‌های %1$sجدید%2$s ما استفاده کند، می‌تواند بسیار سریع‌تر باشد. 🚀

en: Your website currently uses the same Critical Path CSS for both desktop and mobile.
fa_IR: وب سایت شما در حال حاضر از مسیر بحرانی CSS مشابه برای دسک تاپ و موبایل استفاده می‌کند.

en: Your website should be loading faster now!
fa_IR: اکنون وب سایت شما باید سریعتر بارگیری شود!

en: action canceled
fa_IR: اقدام لغو شد

en: action complete
fa_IR: اقدام کامل شد

en: action complete via %s
fa_IR: اقدام از طریق %s انجام شد

en: action created
fa_IR: اقدام ایجاد شد

en: action failed via %1$s: %2$s
fa_IR: اقدام از طریق %1$s انجام نشد: %2$s

en: action failed: %s
fa_IR: اقدام ناموفق بود: %s

en: action ignored
fa_IR: اقدام نادیده گرفته شد

en: action ignored via %s
fa_IR: اقدام از طریق %s نادیده گرفته می شود

en: action marked as failed after %s seconds. Unknown error occurred. Check server, PHP and database error logs to diagnose cause.
fa_IR: اقدام پس از %s ثانیه بعنوان ناموفق علامت‌گذاری شد. خطای ناشناخته ای رخ داد. گزارش‌های خطای سرور، PHP و پایگاه داده را برای تشخیص علت بررسی کنید.

en: action reset
fa_IR: ریست اقدام

en: action started
fa_IR: اقدام شروع شد

en: action started via %s
fa_IR: اقدام از طریق %s آغاز شد

en: and export WP Rocket settings %1$s(Recommended as current settings will be deleted)%2$s
fa_IR: و تنظیمات افزونه راکت را برون بری کنید %1$s(توصیه می‌شود زیرا تنظیمات فعلی حذف خواهند شد)%2$s

en: async
fa_IR: ناهمگام

[ctx: button text]
en: Download settings
fa_IR: تنظیمات دانلود

en: contact support
fa_IR: تماس با پشتیبانی

[ctx: database error]
en: unknown
fa_IR: ناشناس

en: days
fa_IR: روز‌ (days)

en: hours
fa_IR: ساعت

en: minutes
fa_IR: دقیقه

en: monthly
fa_IR: ماهانه

[ctx: noun]
en: Preload
fa_IR: بارگذاری

en: or
fa_IR: یا

[ctx: plugin name]
en: Easy Digital Downloads
fa_IR: دانلود آسان دیجیتال

[ctx: plugin name]
en: WooCommerce
fa_IR: ووکامرس

[ctx: post]
en: Failed
fa_IR: ناموفق

[ctx: post]
en: In-Progress
fa_IR: در حال پردازش

en: reserved for
fa_IR: رزرو شده برای

[ctx: screen-reader-text]
en: Note:
fa_IR: یادداشت:

[ctx: screen-reader-text]
en: Performance tip:
fa_IR: راهنمای عملکرد:

[ctx: screen-reader-text]
en: Third-party feature detected:
fa_IR: ویژگی شخص ثالث شناسایی شد:

[ctx: screen-reader-text]
en: Warning:
fa_IR: هشدار :

en: seconds
fa_IR: ثانیه

[ctx: status labels]
en: All
fa_IR: همه

[ctx: status labels]
en: Past-due
fa_IR: اقدام موعد-گذشته

en: unexpected shutdown: PHP Fatal error %1$s in %2$s on line %3$s
fa_IR: خاموش شدن غیر منتظره: PHP خطای مهلک %1$s در %2$s در خط %3$s

en: version %s
fa_IR: نسخه‌ %s

en: weekly
fa_IR: هفتگی

en: with
fa_IR: با
